כתב אישום נגד פינטו צפוי בימים הקרובים

הטיפול בחשדות נגד ראש להב 433 היוצא ארביב, שהודיע השבוע על פרישתו, יימשך על ידי וינשטיין, ניצן וראשי מח"ש, במנותק מפרשת פינטו

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, צפוי למסור בימים הקרובים לפרקליטיו של הודעה על הגשת כתב אישום נגדו בכפוף לשימוע. ההחלטה על המשך הטיפול בחשדות נגד ראש להב 433 היוצא, ניצב מנשה ארביב - שהודיע השבוע על פרישתו - תגובש ללא קשר לפינטו.

פרקליטיו של פינטו, אלי זהר, רועי בלכר ומשה מזור, לא נפגשו עם וינשטיין ועם פרקליט המדינה, שי ניצן, כבר יותר משבוע. בפגישתם האחרונה ניסו הצדדים להגיע להסכמות על הקלות, אולם הודעת ארביב על פרישתו החזירה את עורכי הדין לנקודה שבה היו ערב ההודעה על הגשת כתב האישום כנגד פינטו. בשלב זה מדובר בכתב האישום בניסיון לשחד את תת ניצב אפרים ברכה. החשדות בעניין מעורבותו של פינטו צפויים להבשיל אף הם בקרוב להודעה על הגשת כתב אישום. בין הסנגורים לפרקליטות כבר התנהלו מגעים בעניין, אך לפינטו טרם נערך שימוע והוא לא קיבל את חומרי החקירה בתיק כנהוג, כך שהצדדים עוד צפויים להיפגש ולנסות להגיע להסכמות. בפרקליטות לא פוסלים כי פינטו יסכים להודות בחלק מהסעיפים ויזכה להקלות, אך מבטיחים כי ליבת האישומים תישאר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ