תובע בפרקליטות הועמד לדין משמעתי על זיוף שעות עבודה

פרקליט ממחוז דרום שהועסק בתפקיד עוזר סגן לפרקליט מחוז דרום (פלילי), מואשם בזיוף שעות עבודה בהיקפים גדולים. הוא צפוי להיות מפוטר

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה הגיש בשבוע שעבר כתב תובענה לבית הדין המשמעתי של עובדי מדינה נגד גיא זהבי, שהועסק בתפקיד עוזר סגן לפרקליט מחוז דרום (פלילי), בגין זיוף שעות עבודה בהיקפים גדולים.

על פי כתב התובענה, המתבססת, בין השאר, על מספר מעקבים נגד זהבי, בין מארס 2012 לאפריל 2013 הוא "יצא ממקום עבודתו לענייניו הפרטיים למשך מספר שעות בשעות העבודה, מבלי להחתים כרטיס נוכחות ביציאה ובחזרה". כתב התובענה מתאר דפוס חוזר של החתמת כרטיס בשלב מאוחר יותר. כך, למשל, אף שסיים את יום עבודתו בשלוחה של הפרקליטות באשקלון, בחר להחתים כרטיס בשלוחה הקרובה לביתו בבאר שבע. באפריל 2012 העירו לו על כך, אך הוא המשיך בהתנהגותו. כך, באוקטובר 2012 החל זהבי ללמוד לתואר שני במכללה למינהל. מדי יום שלישי יצא ללימודים, מבלי להחתים על כרטיס הנוכחות "ביציאה", כך ששעות הלימודים נספרו כשעות עבודה. בנוסף, נטען נגד זהבי כי נהג לדווח על פגישות עבודה ביחידה המשטרתית להב 433 שבלוד, "אף שבאותם ימים לא שהה ביחידה זו. בגין דיווחים אלו קיבל הנאשם החזרי נסיעות מבאר שבע ללוד וחזרה, הגם שלא ביצע נסיעות אלו בפועל".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ