זקן בעדותה: "אני חושבת" שכספי טלנסקי שימשו את אולמרט לצרכיו הפרטיים

בעדותה החדשה אישרה זקן כי אולמרט ביקש מדכנר לסייע לאחיו, וידע שהעביר כספים למסר. מקורות שנחשפו לעדות ל"הארץ": ברור מדוע לא נחתם הסכם

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים22
רויטל חובל
רויטל חובל

עדותה החדשה של שולה זקן בנוגע לפרשות השחיתות בהן נחשד מעבידה לשעבר, אהוד אולמרט, דלה וכללית - כך סיפרו ל"הארץ" גורמים שנחשפו אליה. על פי גרסתה הנוכחית של זקן, ייתכן שכספים שהעביר טלנסקי לאולמרט שימשו אותו לצרכיו הפרטיים.

סנגוריו של אהוד אולמרט, עורכי הדין רועי בלכר וליאת ארזי, הגיעו בשבוע שעבר למשרדי הפרקליטות כדי לקרוא את עדותה של זקן. הפרקליטות סיכמה עמם כי עותק מתמליל העדות לא יועבר אליהם וכי פרטיה יותרו חסויים, מחשש להטיית משפט ערב הכרעת הדין בתיק, שצפויה להימסר ב-31 במארס. חלק מהעדות, המשתרעת על פני 30 עמודים, הושחר ונחסה תחת תעודת חיסיון, שכן מדובר במידע חדש שזקן מסרה בחקירתה ומצוי תחת חקירה. האפשרות להגיע ולעיין בעדות ניתנה לכל הנאשמים בתיק, אולם לא כולם ניצלו אותה. מלבד סנגורי אולמרט, גם סנגורו של יזם הולילנד הלל צ'רני, אורן אדרת, עיין בה. כל מי שבחר לעיין בה, לרבות סנגוריה של שולה זקן, נדרשו לחתום על התחייבות שמירה על סודיות ושפרטי עדותה לא יועברו לצדדים שלישיים.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ