אשה שישית ל"הארץ": שלום נגע בעצמו לנגד עיניי וניסה לנשק אותי בכוח

האשה עמדה בקשרי עבודה עם השר, ועל המקרה לא חלה התיישנות. לדברים קדמו סיפוריהן של חמש נשים נוספות. שלום בתגובה: "לא היה ולא נברא"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

השר סילבן שלום נגע בעצמו לנגד עיניי וניסה לנשק אותי בכוח – כך מספרת ל"הארץ" אשה שעמדה עם השר בקשרי עבודה. על המקרה לא חלה התיישנות. מטעם שלום נמסר בתגובה: "לא היה ולא נברא". מדובר באשה שישית שמספרת כי שלום ניסה לכפות עליה מגע מיני.

לדבריה של האשה קדמו סיפוריהן של חמש נשים נוספות: בקול ישראל דווח על אשה שסיפרה כי שלום ניסה לנשקה בכוח במהלך מפגש בענייני עבודה, ולהחדיר את לשונו לפיה; בגלי צה"ל דווח על לפחות עדות אחת חדשה של אשה ששלום ניסה לנשקה בכוח; בערוץ 10 דווח על אשה שסיפרה כי שלום ניסה לנשקה בכוח בשתי הזדמנויות שונות, ובאחת מהן גם שלח יד אל מתחת לחצאית שלה; את גל הפרסומים הציתה הגרסה שהופיעה ב"הארץ" אתמול (רביעי) על מסכת הטרדות ונגיעות שנמשכה יותר משנה; היא הצטרפה אל האשה הראשונה שחשפה אשתקד מעשים לכאורה מצד שלום - האשה סיפרה כי לפני יותר מעשור ביקש ממנה השר לבצע בו מין אוראלי תוך ניצול יחסי מרות. אשה זו היא היחידה שהתלוננה במשטרה, אולם על המעשה חלה התיישנות.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ