עובדות סוציאליות העידו: אשה אמרה למטופלת שלנו שהיא רצחה את תאיר ראדה

שתי מטפלות פנו למשטרה בעקבות שידור הסדרה הדוקומנטרית "צל של אמת", בה נחשף סיפורה של א"ק. בחודש שעבר היא נחקרה במשטרה ונשאלה על העדויות, אולם הכחישה שהודתה במעשה

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטל חובל
רויטל חובל

שתי עובדות סוציאליות העידו במשטרה כי אשה התוודתה בפני מטופלת שלהן שרצחה את תאיר ראדה בקצרין ב–2006. השתיים פנו למשטרה בעקבות שידור הסדרה הדוקומנטרית "צל של אמת" אשתקד, בה נחשף סיפורה של האשה, המכונה א"ק. בחודש שעבר זומנה האשה לחקירה במשטרה ונשאלה על העדויות, אולם הכחישה שהודתה במעשה.

לפי עדויות העובדות הסוציאליות שהגיעו לידי "הארץ", א"ק ביקרה את המטופלת, ענת, בחורף 2014 בבית החולים רמב"ם שבו היתה מאושפזת. "בסוף חודש דצמבר 2014 הגעתי לענת לביקור רגיל", שחזרה בפני השוטרים אחת העובדות הסוציאליות, ב' (השם המלא שמור במערכת). "ענת היתה מאוד נסערת וסיפרה לי שחברה שלה בשם א' (הכוונה לשמה הפרטי של א"ק, ר"ח) ביקרה אותה במחלקה הפסיכיאטרית שבה היא מאושפזת וסיפרה לה שהיא רצחה את תאיר ראדה. א' גם סיפרה לענת שהיא למדה באותו בית ספר שבו תאיר למדה ונרצחה. ענת סיפרה לי ש־א' פירטה איך ביום הרצח היא הלכה לבית הספר, רצחה את ראדה ולאחר מכן החליפה את הבגדים שהיה עליהם דם ויצאה משם".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ