אישה ששהתה במקלט לנשים מוכות נחטפה על ידי ארבעת אחיה - שנעצרו בתום מרדף משטרתי

עדי חשמונאי
בר פלג
אחד מכלי הנשק שנתפסו בידי המשטרה
עדי חשמונאי
בר פלג

תושבת הגליל בת 27 ששהתה במקלט לנשים נפגעות אלימות נחטפה הערב (שלישי) בעת שיצאה למכולת על ידי ארבעת אחיה - שנעצרו בתום מרדף משטרתי. האישה שהתה במקלט בשל אלימות מצד האחים, ולפי הודעת המשטרה, הם חשודים כי תכננו לפגוע בה. הארבעה היו חמושים בכלי נשק מסוג "איירסופט", שמשמשים למטרות ספורט.

הצעירה גרושה, ולפי החשד האחים שלה לא קיבלו את אורח חייה ואת החלטתה לעבור למעון לנשים נפגעות אלימות. היום יצאה האישה לקופת החולים עם שתי חברות מהמקלט. לפי החשד, היא ככל הנראה יצרה קשר עם אחת מקרובות משפחתה וסיפרה לה שיצאה מהמקלט. בדרך עברה במכולת - ומשם חטפו אותה אחיה לתוך כלי רכב שהמתין בחוץ. החברות שהיו עמה צילמו את לוחית הרישוי של המכונית ושלחו למנהלת המקלט - וזו הזעיקה את המשטרה. בדרך כלל, מקלטי נשים הם ממוגנים, מאובטחים ונמצאים במקומות סודיים.

בהודעת המשטרה נכתב כי "כוחות משטרה גדולים של מחוז צפון בליווי מסוק ניהלו לפני זמן קצר מרדף אחר שני כלי רכב, לאחר שהתקבלה שיחה במוקד 100 כי אישה תושבת הגליל שהסתתרה במקלט לנשים מוכות נחטפה על ידי אחיה". עוד לפי ההודעה, האישה נמצאה באחד מכלי הרכב שנעצר סמוך למחלף טורעאן "כשהיא נסערת ובוכה". כלי הרכב השני נעצר סמוך למרר.

תגובות