חברתו של טל מור: עישנו יחד גראס, הוא שתה אלכוהול

לאחר עיכוב בשל שביתת הפרקליטים, החל שלב ההוכחות במשפט הנאשם בדריסת שניאור חשין למוות. ידידתו: הוא שתה אלכוהול בפאב נוסף

עפרה אידלמן
עפרה אידלמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עפרה אידלמן
עפרה אידלמן

שלב ההוכחות במשפטו של טל מור נפתח הבוקר (שלישי) בבית המשפט המחוזי בפתח תקוה. לפני תחילת הדיון, אמר מור, הנאשם בהריגתו של רוכב האופניים שניאור חשין בתאונת פגע וברח ביוני, לכלי התקשורת כי הוא עדיין נרגש ומצטער על התאונה, והוסיף כי הוא מקווה שבית המשפט יעשה עמו משפט צדק. מור אמר שהוא מאמין כי כשכל חלקי התמונה יובאו לבית המשפט האמת תצא לאור.

טל מור בבית המשפט. תצלום: ניר כפרי

בדיון היום העידו חברו של שניאור חשין, עמית לוי, אשר רכב עמו על אופניים ביום התאונה כאימון לתחרות "איש הברזל", וידידתו של מור, רעות וויג, שעבדה כברמנית בפאב בו בילה לפני התאונה.

ווייג העידה כי באותו לילה עישנו ביחד ג'וינט לפני שנכנסו לפאב, וכי לאחר מכן ראתה ששתה ליטר בירה וכוסית ערק. מהפאב הזה יצאו לפאב נוסף ושם שתו עוד משקאות אלכוהוליים.

לוי העיד כי בשלב מסוים ברכיבה, כשהבחין שחשין אינו מאחוריו, שב על עקבותיו כדי לאתרו. כשהגיע אל מקום התאונה ראה את חשין שרוע על הכביש, וסיפר כי קסדתו עפה מעוצמת הפגיעה. הוא החל בפעולות החייאה עד שפרמדיקים החליפו אותו.

לשאלת סנגוריתו של מור, עו"ד תמי אולמן, סיפר לוי כי בלילה שקדם לתאונה היה חשין בהופעה של אלטון ג'ון וכי חזר בסביבות 23:00 בלילה. אולמן רמזה כי ייתכן שחשין היה עייף וסטה מן השוליים. אך לוי דחה את טענתה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ