חשד בנתניה: בני 17 ו-22 אנסו ילדה בת 12

המקרה הגיע לידי המשטרה לאחר שהילדה נכנסה להריון ועברה הפלה. השניים טוענים כי המעשים בוצעו בהסכמה. במשטרה בודקים חשד שיש מעורבים נוספים

יניב קובוביץ
דנה, יילר פולק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
דנה, יילר פולק

שני צעירים בני 17 ו-22 נעצרו אתמול (שלישי) בנתניה בחשד שאנסו ילדה בת 12.5. במשטרה בודקים אפשרות שנערים נוספים היו מעורבים בתקיפת הילדה במקרים אחרים, וצפויים מעצרים נוספים. החקירה נפתחה לאחר שהילדה נכנסה להריון ועברה הפלה.

לפני מספר שבועות הגיעו מספר תלונות לגורמי הרווחה בנתניה, על כך שהילדה מקיימת יחסי מין. המידע הגיע בעקבות פניה של גורמים לשירותי הבריאות בעיר, שלטענתם הילדה נכנסה להריון וביצעה הפלה. המשטרה פתחה בחקירה וזימנה את הילדה לעדות אצל חוקר ילדים. במהלך העדות סיפרה הילדה שקיימה עם מספר אנשים, רובם קטינים כבני 13 עד 17 ובגיר נוסף.

בחקירתה סיפרה הילדה כי צעיר בן 17.5 ובגיר בן 22, תקפו אותה באכזריות ובניגוד לרצונה בפארק ציבורי, תוך שהיא מתחננת שיחדלו ממעשיהם. אתמול בשעות הלילה עצרה המשטרה את השניים, שטענו בחקירתם כי המעשים נעשו בהסכמה. מבחינת החוק מדובר בטיעון שאינו רלוונטי, מאחר וגילה של הקורבן אינו מאפשר שום מגע מיני של בגיר, גם אם קיבל לכך הסכמה.

מהחקירה עולה כי ייתכן והיו מעורבים נערים נוספים במקרים אחרים, וצפויים מעצרים נוספים בתיק.

משרותי הרווחה נמסר כי צוות אגף הרווחה ברשות טיפל ומטפל במקרה באינטנסיביות רבה, בהתאם לנהלים המתבקשים מהוראות משרד החינוך ומשרד הרווחה ובכפוף לחוק. "הקטינה, שמוכרת לשרותי הרווחה כנערה בסיכון, קיבלה מענה מיידי לצרכיה, כולל הגנה וטיפול רגשי, תוך הפעלת שיקול דעת ורגישות".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ