חשד: בן 26 מרמלה אנס צעירה מחוץ למועדון בתל אביב

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

יצחק אברהם, בן 26 מרמלה, נעצר בחשד שאנס צעירה בת 17 מאזור השפלה מחוץ למועדון לילה בתל אביב. באמצע אוקטובר הוגשה תלונה במרחב יפתח על ידי צעירה שלפיה נאנסה מחוץ למועדון ברחוב בן אביגדור בעיר. הנערה סיפרה לחוקרים שבאה למקום יחד עם כמה חברים שלה. בכניסה למועדון בדק המאבטח את תעודות הזהות של כל הנכנסים ובשל גילה הצעיר החליט שלא לאשר את כניסתה.

הנערה נשארה מחוץ למועדון לבדה, בזמן שהחברים שלה החליטו בכל זאת להיכנס פנימה. לאחר כמה דקות שהמתינה בחוץ ניגש אליה החשוד והציע לה שתבוא אתו למועדון והוא ידאג להכניס אותה לשם, לפגוש את החברים שלה. בין המאבטח לחשוד היתה שיחה קצרה שבה ביקש החשוד מהמאבטח להכניס את הנערה למועדון, אבל גם אז לא השתכנע המאבטח.

השניים נשארו בחוץ, והחשוד לא הרפה מהנערה וביקש ממנה ללכת אתו לטיול קצר בסביבה. השניים עזבו את המקום וצעדו לעבר חניון שנמצא 200 מטרים מפתח המועדון. בחניון התחיל הצעיר לנשק את הנערה בניגוד לרצונה. זו דרשה ממנו לעזוב אותה. בתגובה, הכה אותה החשוד ואיים עליה שיהרוג אותה אם תצעק. החשוד הוריד מהנערה את הבגדים באלימות ואנס אותה. לאחר המקרה, ברח החשוד מהמקום והנערה ביקשה את עזרתם של האנשים שהיו בסביבה. מיד לאחר מכן פונתה לטיפול רפואי.

במשטרה סבורים כי יש די ראיות נגד אברהם לנוכח בדיקות דנ"א שנערכו לו.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ