יניב קובוביץ
'

תושב הדרום בשנות העשרים לחייו נעצר אתמול (שני) בחשד שאנס נערה בת 15 תושבת המרכז. לטענת החשוד, יחסי המין עם הנערה, איתה היתה לו היכרות מוקדמת, היו בהסכמתה המלאה. מחר יובא החשוד לבית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצרו.

לפני כשלושה שבועות הגיעה הנערה לבית החולים תל השומר לקבלת טיפול לאחר שלטענתה הותקפה. בקרב הרופאים שבדקו את הנערה התעורר חשד כי היא נאנסה, ואלו פנו למשטרת מסובים ושטחו בפניהם את חשדותיהם.

בעקבות פניית הרופאים נפתחה חקירה, שבמהלכה סיפרה הנערה לשוטרים שהיא אכן עברה אונס באחד מאתרי הבנייה, סמוך למקום מגוריה. בחקירתה היא סיפרה ששומר באתר הבנייה, שאיתו יש לה הכרות מוקדמת היה זה שתקף אותה.

הנערה סיפרה לחוקרים כי התוקף התקשר אליה כדי שתגיע לאתר הבנייה, כדי שיוכל להביא לה כמה תקליטורים. כשהגיעה הנערה לאתר הבנייה המתין לה החשוד בתוך אחד הקרוואנים ולטענתה, בשלב מסוים הוא החל לתקוף אותה ולמרות בקשותיה שיחדול ממעשיו הוא אנס אותה.

אתמול נעצר החשוד במקום עבודתו, שם לכאורה בוצע האונס. הוא טען בחקירתו כי בין השניים היתה הכרות מוקדמת. החשוד לא הכחיש כי קיים יחסי מין עם הקטינה אך טען כי אלו בוצעו בהסכמתה המלאה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ