החשוד בהכנת סרטוני ההסתה נגד שי ניצן ואהוד ברק הודה במעשיו; "אני מתבייש"

פעיל הימין אורי ברעם הודה במיוחס לו והביע חרטה על מעשיו. עורך דינו: יש בו צער עמוק מאוד על המסר שעבר בסרטונים

יניב קובוביץ
'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
'

אורי ברעם, החשוד שהכין את קטעי הוידאו הקוראים לרציחתם של המשנה לפרקליט המדינה שי ניצן ושר הביטחון אהוד ברק, הודה במיוחס לו והביע חרטה על מעשיו. מעצרו של ברעם הוארך היום (רביעי) בשישה ימים.

ברעם, תושב רעננה בן 33 נשוי ואב לילד, אמר בדיון כי הוא לוקח אחריות מלאה ומתבייש על הסרטונים ותוצאתם. החשוד הוסיף כי הוא מבין את הטעות שעשה, ביקש סליחה משי ניצן ואהוד ברק ושיבח את השוטרים על היחס לו הוא זוכה.

סנגורו של החשוד, עו"ד ציון אמיר, אמר ש"החשוד מסר הודאה, שיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו", וכי "יש בו צער עמוק מאוד על המסר שעבר בסרטונים האלה והוא מתחרט חרטה עמוקה וכנה".

החשוד הוא חבר בחטיבת מנהיגות יהודית בליכוד, בהנהגת משה פייגלין ופעיל בארגון הימין הקיצוני המטה למען הצלת העם והארץ. באחת מתמונות הפרופיל בדף הפייסבוק שלו אף מופיע הכיתוב "כהנא צדק".

לדבריו של ברעם, בתום הסרטון נגד ברק מופיע כיתוב ולפיו "אנו מתנגדים לאלימות מכל סוג וצורה שהיא וכמובן שאנחנו לא קוראים לרצח שי ניצן או אהוד ברק. בסך הכל הבאנו מראה קשה של המציאות האלימה שבה אנו חיים. אנחנו מתנצלים אם מישהו נפגע ממעשינו, אבל לא ראינו דרך אחרת להעביר את המסר שלנו נגד ההסתה והאלימות שמציפים את השיח הציבורי בישראל בכל קצוות הקשת הפוליטית".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ