יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

חמישה פועלים פלסטינים נעצרו שלשום ברחובות בחשד שאנסו צעירה בת 18, תושבת אזור השפלה. אתמול הובאו החמישה להארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון, ומעצרם הוארך בחמישה ימים נוספים.

ביום שבת בשעות הערב התקשרה אמה של הנערה למשטרת רחובות על מנת להגיש תלונה. בעקבות שיחתה של האם, הגיעו חוקרי המשטרה לבית הנערה כדי לגבות ממנה עדות. בעדותה סיפרה הנערה כי ביום האונס טיילה ברחובות בסמוך לאתר בנייה, שם ניגש אליה אדם דובר ערבית. הנערה סיפרה כי אותו אדם שכנע אותה להיכנס עמו לאתר הבנייה שבו עבד, שם הוכנסה לחדר חשוך באחת הדירות. לדבריה, בזמן שהיו בחדר הצטרפו אליהם ארבעה גברים נוספים ששהו במקום. הנערה הוסיפה וסיפרה כי החשוד שהזמין אותה לאתר החל לגעת בה בניגוד לרצונה. לדבריה, ניסתה להתנגד אך חשה שחייה מאוימים. לאחר מכן, לדבריה, נאנסה באכזריות על ידי חמשת הגברים בזה אחר זה. לטענת המתלוננת, לאחר האונס הוחזקה באתר הבנייה במשך יום שלם, עד שהחמישה שחררו אותה לביתה.

לאחר גביית העדות עצרו החוקרים את חמשת החשודים, שנמצאו באתר הבנייה. החשודים נלקחו לחקירה במשטרת רחובות, ובה טענו כי אינם מכירים את הנערה וכי אין אמת בחשדות שהוצגו בפניהם. בנוסף, מבדיקה שנערכה במשטרה עלה כי מדובר בשוהים בלתי חוקיים, תושבי השטחים. עורך הדין ניר אלפסה המייצג את החשוד המרכזי אמר כי "מרשי מכחיש מכל וכל את המיוחס לו, ופירט טענת אליבי שלפיה במועד האירוע כלל לא היה בשטח ישראל".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ