ירי באוויר בעימות בין שני מרכולים יריבים בבני ברק

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

תחרות בין שתי רשתות שיווק בבני ברק הסתיימה אתמול בירי באוויר, בקטטה המונית ובמעצר של 15 חשודים.

אתמול בשעות הצהריים נכנס מנהל סניף רשת המזון רמי לוי לסניף של רשת מתחרה, "אושר עד" החרדית. שני הסניפים ממוקמים זה לצד זה בבני ברק. מנהל סניף רשת רמי לוי בא כדי לעשות השוואת מחירים עם מתחרהו, ואנשי "אושר עד" הבחינו בו וביקשו ממנו לעזוב את המקום.

בתגובה, מנהל רשת רמי לוי הוריד בקבוק מרכך כביסה מאחד המדפים והטיח אותו ברצפה. אנשי "אושר עד" ניסו להוציאו בכוח מהמרכול. כשהבינו אנשי רשת רמי לוי, כמה דקות לאחר מכן, שיש בעיות בסניף המתחרה, רצו חמישה עשר מהם לפחות לתוך הסניף המתחרה והחלו להכות את עובדי רשת "אושר עד". התפתחה תגרה של עשרות בני אדם, שנמשכה זמן רב.

מאבטחי "אושר עד" הזמינו כוחות משטרה, ועד שהשוטרים באו ניסו המאבטחים - ללא הצלחה - לפזר את הקטטה. אחד המאבטחים הבין שאינו יכול לטפל עוד באירוע וירה באוויר שלושה כדורים מנשקו האישי.

המשטרה, שהגיעה למקום בכוחות מתוגברים של יס"מ, פיזרה את המתקוטטים. במקום היו מאות לקוחות של שתי הרשתות. בסיום האירוע נעצרו 15 עובדי רשת רמי לוי, בחשד שתקפו את עובדי הרשת המתחרה. ברשות כמה מהעובדים נמצאו סכינים. המשטרה צפתה במצלמות האבטחה של רשת "אושר עד" והצליחה לזהות כמה מהתוקפים. חלקם יובאו היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ