ראש העיר תל אביב רון חולדאי הודיע: אם פאר ויסנר לא ישעה עצמו, אדיח אותו

סגן ראש העיר ת"א הודיע כי ייצא לחופשה ללא תשלום למשך חודש שבמהלכה ינסה להוכיח את חפותו. חולדאי: מצר שהגענו לרגע הזה

אילן ליאור
אילן ליאור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אילן ליאור
אילן ליאור

סגן ראש העיר תל אביב פאר ויסנר הודיע היום (שלישי) כי ייצא לחופשה ללא תשלום למשך חודש, בעקבות הגשת כתב האישום נגדו בשבוע שעבר. ויסנר נאשם כי ב-2004 ניסה לשנות במרמה ייעוד נכס שבבעלותו ממשרדים למגורים כדי לשלם ארנונה בשיעור מופחת. כתב האישום מייחס לו עבירות של זיוף מסמך בכוונה לקבל באמצעותו דבר, שימוש במסמך מזויף, וקבלת דבר במרמה.

ויסנר אמר היום כי בעת חופשתו, בכוונתו לנסות לפעול לביטול האישום נגדו. ראש העיר תל אביב רון חולדאי הודיע כי אם ויסנר לא ישעה עצמו מתפקידו בתום תקופת חופשתו, הוא יבטל את סמכויותיו ויעלה את הנושא לדיון במועצת העיר.

"אני מצר כי הגענו לרגע הזה, ומאחל לפאר ויסנר בכל לב שיוכיח את חפותו בבית המשפט", מסר חולדאי, "אך עם זאת, בכוונתי לעמוד על קיום הסטנדרטים אותם הנהגנו בעבר, לפיהם מי שהוגש נגדו כתב אישום פלילי לא ישמש בתפקידים ביצועיים בעירייה עד להכרעה בעניינו".

גם אם יושעה מתפקידו כסגן ראש העיר, ויסנר צפוי להישאר חבר במועצת העיר. ייתכן שגם ימשיך לכהן כממלא מקום יושב ראש הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב. סגן אחר שעורר מחלוקת בעבר, נתן וולוך מסיעת הגמלאים, חזר באחרונה לתפקידו למרות הרשעתו בהפרת אמונים ובעבירות על חוק הכניסה לישראל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ