הארץ
שירות ""

היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין יקבל החלטה בתיקו של שר החוץ אביגדור ליברמן עד סוף חודש פברואר, כך הודיע היום (חמישי) עוזרו של וינשטיין, עורך הדין רז נזרי.

בתשובה לפניית תנועת אומ"ץ מודה נזרי כי "כפי שפורסם בשעתו, התכוון היועץ המשפטי לממשלה לסיים את תהליך קבלת ההחלטה בתיק ליברמן עד סוף השנה האזרחית הקודמת". ואולם, מסביר נזרי, שביתת הפרקליטים עיכבה את ההכרעה בתיק מכיוון שמנעה את קיומן של ישיבות מרוכזות בנושא. "מיד לאחר סיום השביתה נקבעו שוב ימי הדיונים המרוכזים והם יתקיימו במהלך השבוע הקרוב".

נזרי מבהיר כי דיונים אלו נקבעו בהמשך לישיבות רבות בנושא שהתקיימו בחודשים האחרונים בלשכת היועץ המשפטי לממשלה ובלשכת פרקליט המדינה, "והכוונה היא לנצל ימים מרוכזים אלה כדי להגיע ל'ישורת האחרונה' בתהליך קבלת ההחלטות בתיק מורכב ורגיש זה, שהיקף החומר בו הוא רב", כותב נזרי.

עם זאת, מדגיש נזרי כי החלטת היועץ המשפטי לממשלה לא תתקבל בסיום סדרת הדיונים בשבוע הבא, ובכוונתם לקבוע שני ימי דיונים נוספים במהלך חודש פברואר, כך ש"הערכתנו וכוונתנו היא שההחלטה בענין תתקבל עד סוף חודש פברואר".

לפני יותר משנה המליצה המשטרה להעמיד לדין את שר החוץ ליברמן בעבירות שוחד, עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות , שיבוש הליכי משפט והטרדת עד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ