תום דרום, נערת הפיתוי שנשלחה לדודי זילברשלג: חשבתי שאני חושפת שחיתויות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חרדים שביקשו לקרוא על מלכודת הפיתוי שהוטמנה לעסקן והיחצ"ן דודי זילברשלג לא יכולים היו לצפות למצוא את מבוקשם בעיתונות החרדית. רק הפורטל "בחדרי חרדים" בחר שלא לצנזר את הפרשה. כזכור, שלשום הותר לפרסם בעקבות פניית "הארץ" וכלי תקשורת נוספים באמצעות עו"ד רינת מודיאני, כי פרץ הירשנבוים ודוד רוט חשודים בסחיטה באיומים של זילברשלג, שעמו הם מנהלים סכסוך עסקי ממושך סביב רכישת עמותת "מאיר פנים".

על פי החשד הם שכרו חוקר פרטי, ששלח אל זילברשלג את השחקנית תום דרום, כדי לתעד אותו במצב אינטימי. לטענת החשודים, אין להם קשר לפרשה, וזילברשלג "מנסה להסיט את האש מחקירת רשם העמותות נגדו".

מה שהרתיח את זילברשלג היה דווקא הסיקור באתר החרדי וכעת הוא מאיים על בעלי האתר בתביעת דיבה של 2.5 מיליון שקל, אם לא יסירו את הכתבה העוסקת בפרשה. באמצעות פרקליטו דודו ג'והן, זילברשלג פנה בכתב לבעלים של "בחדרי חרדים" גיא כהן וטען כי האתר "מזין את הציבור בפרטים כוזבים, חלקיים ומגמתיים", בין השאר על ידי התעלמות מהעובדה כי זילברשלג הוא שהתלונן במשטרה.

גיא כהן אמר ל"הארץ" כי אין לו כוונה להיענות. "ניתנה לזילברשלג הזדמנות להגיד את דבריו בהרחבה. הוא התרגל או ציפה שבחדרי חרדים יישר קו עם הגרסה שלו ויתעלם מהגרסה של הצד השני, כמו שקורה בסיקור בעיתונות החילונית שבה מציגים אותו כקורבן. אנחנו חושבים אחרת".

ובינתיים דרום אמרה בראיון לגלי צה"ל כי "אני לא מבינה איך הגעתי למצב הזה. הרגשתי פשוט שניצלו אותי ואת התמימות שלי. אני מתוסכלת. אני הרבה מעבר לנערת פיתוי". לדבריה, בועז נחמיה, החוקר הפרטי ששכר את שירותיה, הסביר לה כי מדובר בעבודת תחקיר, שנועדה לחשוף פרטים על זילברשלג. דרום התחזתה לתורמת אמריקאית בשם תמר כהן, שמעוניינת להעביר כספים לבית החולים "ביקור חולים". במפגש השלישי, שהתקיים במלון, נפגשו השניים בלובי אך לאחר כמה דקות הציעה לו דרום לעלות לחדרה. לדבריה, בתחילת העבודה הובהר לה שהיא רק צריכה להיכנס עם זילברשלג לחדר ובכך ליצור עמו ייחוד, דבר שאסור על פי ההלכה. בהמשך, עיסתה את רגלו. "לא היה מגע אינטימי", אמרה דרום, "ולא ידעתי שזה מצולם".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ