הוארך מעצרם של שלום דומראני וריקו שירזי

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בית משפט השלום בראשון לציון האריך אתמול את מעצרם של ריקו שירזי ושלום דומראני ביומיים. השניים נעצרו יחד עם עיזאת חאמד, מבכירי העבריינים ביפו, וחייל של שירזי בשם שלומי גלאם.

הארבעה נעצרו שלשום לאחר שישבו בבית קפה בנתניה, כשעל פי הערכות המשטרה ניסו לקשור קשר לפגוע בעבריין פרנסואה אבוטבול. לפני שהחל דיון הארכת המעצר, שאלו עיתונאים שהיו באולם את שירזי ודומראני מדוע נעצרו. דומראני סירב לשתף פעולה עם התקשורת וביקש לצאת מהאולם עד לתחילת הדיון. לעומתו, שירזי הסכים לענות ואמר כי "כל המעצר הזה הוא סתם. כל פעם עוצרים אותי ליומיים-שלושה ואני משתחרר וגם הפעם זה יהיה ככה. מבחינתי, בכל מה שקשור אליי, פרנסואה אבוטבול יכול לישון כמו תינוק".

בדיון טען נציג המשטרה ששירזי, שנעצר לפני שלושה שבועות באותם חשדות, התבקש אז שלא ליצור קשר עם פרנסואה אבוטבול, אך יצר עמו קשר בניגוד לדרישות המשטרה.

עורכי הדין שרון נהרי ומשה שרמן, שייצגו את השניים, טענו בבית המשפט כי אין שום ראיות בתיק לקשירת קשר ושכל המעצר נועד רק כדי להזהיר את שירזי ודומראני.

דומראני, שאביו מת בחודש שעבר, קיבל אישור לצאת היום מהמעצר, כדי להשתתף בציון יום ה-30 למותו של אביו בבית הכנסת באשקלון. דומראני התחייב שלא לדבר עם איש מלבד אשתו וילדיו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ