איומים על הפרקליט מרום שהסגיר את האחים אברג'יל

"שלחת אותנו לחו"ל, נשלח אותך"

תומר זרחין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תומר זרחין

שמירה צמודה לפרקליט בכיר נוסף והפעם לפרקליט שהביא להסגרת החודש של ראשי משפחות הפשע, האחים יצחק ומאיר אברג'יל ושלושה שותפיהם לארה"ב, עו"ד נסים מרום מפרקליטות מחוז תל אביב.

מרום גילה אתמול בבוקר כי לרכבה של אשתו הוצמד מכתב שבו נכתב "שלחת אותנו לחו"ל, נשלח אותך...".

בעקבות דיווחו ערכה המשטרה סריקות במכוניתם של בני הזוג ובביתם בקרית אונו.

ניצב יואב סגלוביץ, ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה, הורה אתמול על העברת חקירת הפרשה ליאחב"ל, שמרכזת את הטיפול ברוב משפחות הפשע בישראל.

גורמים המקורבים למרום בפרקליטות מחוז תל אביב אמרו אתמול כי מכתב האיום מעורר תהיות, שכן לא מתקבל על הדעת כי דווקא מי שמבקש לכאורה לפגוע במרום, יצהיר על כך במכתב איום מפורש.

יחד עם זה במשטרה ובמשרד המשפטים העדיפו שלא לקחת סיכון ולספק אבטחה למרום וביתו, לפחות בימים הקרובים.

מרום נחשב "כוכב עולה" בפרקליטות המחוז ומשמש עם עו"ד רונית עמיאל מפרקליטות מחוז מרכז תובע במשפטו של נשיא המדינה לשעבר, משה קצב.

יצוין כי במערכת המשפט שופטים ופרקליטים מאוימים זוכים לאבטחה בדרגות שונות, חלקם באבטחה צמודה ובשמירה הדוקה על ביתם בכל שעות היממה, תוך הסתייעות בגורמים כמו המשטרה, משמר בתי המשפט וחברות אבטחה פרטיות.

בין השופטים שהוצמדה להם אבטחה בעקבות איומים מצד ארגוני פשיעה: השופט המחוזי בתל אביב ג'ורג' קרא, שעומד היום בראש ההרכב בתיק קצב, השופטת בדימוס ברכה אופיר תום וכן אורי שהם, שהוגדר בעבר כשופט הנמצא ברמת האיום הגבוהה בישראל.

היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, נשאל אתמול לתגובתו בעניין ואמר כי "הדבר חמור מאוד בעיניי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ