חשד: 3 נערים בני 13 עד 15 מירושלים אנסו את בת כיתתם

על פי החשד, השלושה הכריחו את הנערה לקיים עמם יחסי מין מספר פעמים, ואיימו עליה שאם תתלונן יפיצו תמונות שלה בבית הספר. עורך הדין של אחד החשודים: המתלוננת כתבה להם בפייסבוק: אני אוהתם אתכם

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון
ניר חסון

ארבעה נערים, בני 13 עד 15, הלומדים בשני תיכונים מוכרים בירושלים, נעצרו היום (חמישי) על ידי המשטרה בחשד שאנסו נערה בגילם, הלומדת עם חלקם בבית הספר.

הפרשה נחשפה לאחר שהנערה סיפרה לראשונה על האונס ליועצת בית הספר, שסייעה לה להגיש תלונה במשטרה. במהלך חקירתה במשטרה טענה הנערה כי הנערים הכריחו אותה לקיים עמם יחסי מין תוך שימוש בכוח במספר רב של מקרים. עוד סיפרה כי הנערים איימו עליה שאם תתלונן הם יפיצו תמונות מביכות שלה בבית הספר.

היום הובאו שלושה מהנערים להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בירושלים. מעצרם הוארך עד ליום ראשון. מחר בבוקר יובא החשוד הרביעי להארכת מעצרו. בתוך כך, פרקליטו של אחד הנערים, עו"ד אריאל עטרי, גילה לאחר הדיון כי בדף הפייסבוק של החשוד נמצאו מסרים רבים שכתבה המתלוננת. "לפני כחודש היא כתבה לו 'תשבע שלא התגעגעת אלי', במקרה אחר היא התערבה בשיחה של שני חשודים אחרים בפייסבוק וכתבה: 'אני אוהבת אתכם'".

עטרי פנה לשופטת רבקה שלו גרטל מבית המשפט השלום בבירה, וביקש דיון נוסף בהחלטה על הארכת המעצר לאור הממצאים מדף הפייסבוק. עטרי הדגיש כי הדברים נכתבו לאחרונה בעוד שהמעשים המיוחסים לחשוד נעשו לפני למעלה מארבעה חודשים. ואולם, השופטת דחתה את הבקשה, תוך שהיא קובעת כי "הסנגור אינו רשות חוקרת ועליו להגיש את החומרים למשטרה".

עטרי ערער על ההחלטה לבית המשפט המחוזי ומחר בבוקר יתקיים דיון בנושא המשך מעצרם. "הם לא מכחישים כלום", ציין עורך הדין, "הכל נכון, רק שהכל היה בהסכמה ומתוך רצון. במקרה של החשוד שאני מייצג המתלוננת נסעה לשכונה אחרת כדי להיפגש איתו".

עו"ד מוטי רפאלי המייצג את אחד החשודים האחרים מטעם הסנגוריה הציבורית מסר בתגובה כי "הנער שאני מייצג הוא בן 14 וחצי, בקושי אפשר לכנותו נער. בשלב זה, אני מתרשם שהתמונה יותר מורכבת מאשר מה שהמשטרה אומרת. בכל מקרה, מדובר בנער נורמטיבי לחלוטין ממשפחה טובה". הסנגורים גם הדגישו כי ברוב המקרים אין מדובר במין קבוצתי, אלא בפגישות זוגיות.

בסוף החודש שעבר נעצרו שלושה נערים בני 15 מירושלים בחשד להתעללות קשה בבן כיתתם. על פי החשד, השלושה נהגו לתקוף את הנער באכזריות ועשו בו מעשי התעללות פיזיים, מיניים ונפשיים במשך כשנתיים, מאז היו בכיתה ז'. על פי החשד, התוקפים גם נהגו לסחוט את הנער ולקחת ממנו סכומי כסף. רוב המעשים נעשו בשעות אחר הצהריים בבית הספר או בביתו של הנער.

בחודש פברואר האחרון נעצרו בבירה שני נערים כבני 15 וגבר כבן 30 תושבי העיר, בחשד לאונס קטינה כבת 13 וחצי. הקטינים הכיר את הקטינה מבית הספר. על פי החשד, השלושה קבעו להיפגש עם הקטינה, אספו אותה ברכבו של הבכיר ואנסו אותה בפארק ציבורי סמוך למקום מגוריה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ