סנגורו של אמיר אלפרון טען: הוא נמצא מתאים לעבודה במשרד הביטחון

מעצרו של אמיר אלפרון, בנו של יעקב אלפרון, הוארך לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה בנסיבות מחמירות

הארץ
כתב ""
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ
כתב ""

בית משפט השלום בירושלים האריך הבוקר (שלישי) עד תום ההליכים את מעצרו של אמיר אלפרון, בנו של העבריין יעקב אלפרון שחוסל בפיצוץ מכוניתו לפני כשנתיים. אמיר אלפרון נאשם בתקיפה בנסיבות מחמירות ובאיומים, לאחר שעל פי כתב האישום תקף באלימות קטין הלומד בבית ספרו של אחיו הצעיר.

סנגורו של אלפרון, עו"ד דוד פאל, ביקש מבית המשפט להעביר אותו למעצר בית בטענה כי אינו מסוכן לציבור, והציג מסמכים הקשורים לתקופת שירותו הצבאי של הנאשם ומכתב המעיד כי אלפרון נמצא מתאים לעבודה כמאבטח במשרד הביטחון. השופט חיים לי-רן דחה את הבקשה.

על פי כתב האישום, לפני כחודש הגיע אלפרון לבית הספר בו לומד אחיו הצעיר, במטרה להתעמת עם תלמיד אחר שהסתכסך עם האח. אלפרון, יחד עם אחיו, תקף את הקטין בסטירות ובבעיטות, ואיים עליו כי ידקור אותו אם יתלונן במשטרה. למרות האיומים, הגיש הנער תלונה במשטרה, שגובתה על-ידי עדי ראייה ששהו בסביבת בית-הספר בזמן התקיפה.

זו אינה הפעם הראשונה שאלפרון מסתבך עם רשויות החוק: לפני כשנה, בפברואר 2010, הוגש נגדו ונגד אדם נוסף, תושב ירושלים, כתב אישום על סחיטה. בכתב האישום פורט כיצד ניסו אלפרון והנאשם הנוסף לסחוט קבלן ירושלמי, בין-השאר על-ידי הצתת דירתו. עו"ד יהודה שושן, שייצג באותו דיון את אלפרון, אמר כי בית-המשפט מייחס "חשיבות יתרה" לשם משפחתו של הנאשם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ