אישום: אנס קטינה בעלת צרכים מיוחדים בבית קפה

ניסים פינס מואשם בשורת עבירות מיניות בהן אינוס בילדה בת ה-12.5 בבית קפה, ובילדה בת 14, חמישה ימים מאוחר יותר

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון
ניר חסון

כתב אישום חמור הוגש היום (חמישי) נגד ניסים פינס, בן 19 מירושלים, המואשם נערה בת 13 בעלת צרכים מיוחדים באונס בשירותי בית הקפה ארומה במרכז ירושלים. כתב האישום מייחס לפינס עבירות של אינוס קטינה תוך גרימת חבלה, מעשי סדום, מעשים מגונים, התפרצות וגניבה.

על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים, ב-4 בפברואר הבחין פינס בקורבן, ל', ודרש ממנה לקיים עמו יחסי מין. הוא לקח אותה לחדר מדרגות ושם אנס אותה בפעם הראשונה. לאחר שמנקה ושומר שהיו במקום שאלו למעשיו נלקחה ל' לשירותי בית הקפה ארומה. מצלמות האבטחה במקום תיעדו את פינס נכנס עם הנערה לשירותים ב-7:11 בבוקר, שם על פי האישום, התעלל בה במשך 40 דקות כשהוא אונס אותה, מבצע בה מעשי סדום ומתעלל בה מינית. מעשיו של החשוד הובילו גם לפציעתה של הנערה.

מכתב האישום עולה, כי בשעה 7:52, לאחר שהלקוחות במקום התלוננו על צעקות שנשמעו מחדר השירותים ניגשו למקום עובדי בית הקפה ודרשו מהנאשם לפתוח את הדלת. לאחר שלא ענה הם פרצו את הדלת במברג. פינס שהיה ערום באותו שלב צעק כי יסגרו את הדלת. רק לאחר מספר דקות יצא פינס מהשירותים ביחד עם ל' שלפי כתב האישום היתה "לבושה חלקית, דומעת, מבולבלת ונפחדת". פינס ניסה לטעון כי היא חברתו, אך כשאביה של ל' התקרב למקום הוא נמלט בריצה.

הנאשם מובא להארכת מעצר. עבר פלילי עשיר. תצלום: אוליבייה פיטוסי

על פי כתב אישום, חמישה ימים לאחר האונס פרץ פינס לדירה בשכונת גילה בעיר וגנב תפילין, ארנק כרטיסי אשראי וחפצים נוספים. לפי השתלשלות האירועים המתוארת בכתב האישום, מיד לאחר מכן פגש הנאשם במ', נערה בת פחות מ-14, שטיילה עם כלבה וביקש ממנה שתראה לו היכן בית הספר שלה. הנערה הלכה איתו, אך מכשביקשה לחזור, תפס אותה פינס, לקח אותה לשיחים שם תקף אותה מינית וניסה לבצע בה מעשי סדום. לאחר שהצליחה להימלט ממנו הזעיק עובר אורח את המשטרה שלכדה את פינס לא הרחק משם.

עו"ד שלומית בן יצחק, מפרקליטות מחוז ירושלים הגישה במקביל לכתב האישום בקשה למעצר עד תום ההליכים נגד פינס. בבקשה נכתב כי למרות שעדיין לא מלאו לו 20 יש לפינס עבר פלילי עשיר בעבירות רכוש ואלימות וכי את המעשים האחרונים הוא ביצע כאשר יש נגדו שתי תקופות מאסר על תנאי.

"העובדות מושא האישום הראשון", נכתב בבקשת המעצר, "שבוצעו באכזריות ובאלימות, בקטינה הלוקה בנפשה ובשכלה, בת 12 שנה וחצי בלבד, מקימות חזקה, שעליו הנטל להפריכה, לפיה שחרורו עלול לסכן את בטחונו של אדם. חזקה זו מתעצמת, בנסיבות העניין, נוכח העובדה כי המשיב ביצע את המיוחס לו, לעיני אדם, ותוך ימים ספורים, שב וביצע עבירת מין חמורה נוספת בקטינה נוספת, שטרם מלאו לה 14 שנה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ