תעלומה בתל אביב: מי שיסף את פניה של צעירה שהלכה בעיר?

הצעירה מאושפזת תחת אבטחה צמודה מחשש שהתוקף ינסה לפגוע בה שוב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

תעלומה מעסיקה כעת את משטרת תל אביב: מי שיסף את פניה של צעירה שהלכה בשדרות ח"ן בעיר? האירוע היה לפני כשבוע, והוטל על כל פרטיו צו איסור פרסום עד היום.

מחקירת המשטרה עולה כי צעירה שהלכה לבדה בשדרה הותקפה בידי רוכב קטנוע ששיסף את פניה בסכין וחטף את תיקה. הצעירה איבדה דם רב. אזרחים שגרים בסמוך, הזעיקו טיפול רפואי. בשל איבוד הדם, אושפזה הצעירה במצב קשה בבית החולים איכילוב, אך מאז המקרה מצבה הוטב. במשטרה בודקים את הרקע למקרה. שם חושדים כי חטיפת התיק נעשתה כדי לטשטש את המניע האמיתי למעשה. על יתר פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום.

הצעירה מאושפזת בבית החולים איכילוב באבטחה צמודה ובבית החולים שומרים בחשאי את פרטי המחלקה שבה היא מאושפזת, מחשש שהתוקף עלול לנסות ולתקוף אותה פעם נוספת. הצעירה אמורה להשתחרר בימים הקרובים לביתה.

במקביל, היום הותר לפרסום שמשטרת מחוז תל-אביב עצרה אזרח ניגריה, החשוד ברצח של זונה בתחנה המרכזית הישנה בחג המולד ב 2009. מעצרו הוארך. על יתר הפרטים הוטל צו איסור פרסום.

בתוך כך, צעירה בת 20 מג'לג'וליה, נפצעה בינוני מירי. הצעירה הגיעה היום לקופת חולים בהוד השרון עם פצעי ירי בחזה. לאחר בואה, דיווח צוות קופת החולים למד"א על הפצועה. הצוותים טיפלו בה כשהיא סובלת מדימום ואז הוחלט לפנותה לבית החולים. כנראה מדובר באירוע על רקע מה שמכונה "חילול כבוד המשפחה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ