תוקף הצעירה בשדרות ח"ן בתל אביב דקר אותה בכל חלקי גופה

המשטרה ממשיכה לחקור את אירוע הדקירה של הסטודנטית בת ה-26 מלפני שבועיים; זהותו של הדוקר והרקע לתקיפה עדיין לא ידועים. מטעם בית החולים איכילוב נמסר כי מצב הצעירה השתפר והיא תשתחרר בקרוב

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

משטרת לב תל אביב ממשיכה לחקור את אירוע הדקירה של צעירה בשדרות ח"ן במרכז העיר, לפני כשבועיים בשעות הלילה המאוחרות. זהותו של הדוקר עדיין אינה ידועה, ולא ברור מה הרקע לתקיפה.

הצעירה, סטודנטית בת 26 מתל אביב, התהלכה בשדרה והותקפה מאחור על ידי אדם חבוש בקסדה. הצעירה איבדה את הכרתה לאחר התקיפה, והתוקף לקח ממנה את התיק שהיה ברשותה, בו היו חומרי לימוד, לטענת הצעירה. בשלב זה ידוע לחוקרי המשטרה שהתוקף דקר את הצעירה בברוטליות כמעט בכל חלקי גופה. עדי ראייה שהיו במקום הבחינו בחשוד עוזב את המקום, כשהוא רכוב על אופנוע.

הצעירה היא בת למשפחת עולים שבאה לארץ ב-1997 מאחת ממדינות המזרח התיכון ומתגוררת במרכז הארץ. בשלב זה יש צו איסור פרסום על זהותה של הצעירה. הייחוס של הצעירה הוביל לגל של שמועות, ובמשטרה ניסו לבדוק אם התקיפה היתה על רקע לאומני-ביטחוני, אך הכיוון נחלש וכרגע החקירה מתרכזת דווקא במישור האישי. נבדק חשד שהתקיפה היתה בשל סכסוך עבודה, או שוד שהסתבך.

מבית החולים איכילוב, שם הצעירה מאושפזת מאז התקיפה, נמסר כי מצבה השתפר והיא צפויה להשתחרר בימים הקרובים לביתה. במהלך האשפוז דיברה הצעירה עם המשטרה ומסרה פרטים חשובים, שתרמו להתקדמות החקירה. במשטרה עדיין מסרבים להתייחס לפרשה וטוענים שכל מידע שיימסר עלול לשבש את הליכי החקירה.

הוריה של הצעירה סיפרו אתמול בדאגה שזה לא הזמן להגיב, "בשלב זה אנחנו לא מגיבים על הדברים, אין לנו מה להגיד על האירוע הזה", מסרה ל"הארץ" אמה של הצעירה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ