הצעירה שנדקרה באכזריות בתל אביב מסתגרת בביתה

עד ראייה: "היא שכבה בשלולית דם"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

לאחר ששלשום שוחררה לביתה הצעירה שנדקרה לפני כשבועיים בברוטאליות - בכל חלקי גופה ובפניה - בשדרות ח"ן בתל אביב, אתמול היא הסתגרה עם בני משפחתה בביתה וניסתה להמשיך בתהליך ההחלמה. בני משפחתה הגיפו את התריסים בדירה וסירבו לדבר עם כלי התקשורת שהמתינו בחוץ. בינתיים ההערכה במשטרה היא שמדובר באדם שניסה לנקום בה או שזהו מקרה שוד שהסתבך.

ע' הוא עד ראייה שנחקר במשטרה והיה הראשון שהגיע לזירה שבה הוא מצא את הצעירה שוכבת על הכביש כשהיא מכוסה בדם. "ישבתי בדירה אצל חבר יחד עם חברים נוספים", שיחזר אתמול. "פתאום שמעתי צעקות ובכי. הייתי בטוח שאונסים בחורה ורצתי למטה", סיפר ע' ל"הארץ". "כשיצאתי לרחוב ראיתי את הבחורה כשהיא מלאה חתכים בפנים ובגוף. היא שכבה בשלולית דם". לדבריו, הוא ראה אדם מחזיק קסדה אך לא חשב שמדובר בדוקר. "רק אחר כך ראיתי שמישהו מתחיל לרדוף אחריו אבל הבנתי שהוא איים גם עליו בסכין, ואז הוא עלה על האופנוע ונסע בניגוד לתנועה לכיוון הכיכר שבקצה הרחוב".

הצעירה שעלתה בשנת 97' יחד עם משפחתה מאיראן עבדה בשנים האחרונות בעמותת "לחופש נולד", שפועלת להשיג מידע על חיילים שלמדינת ישראל אין מידע על שעלה בגורלם. מנכ"ל העמותה אייל בן ראובן לא היה מוכן להתייחס לנושא התקיפה, "אנחנו פועלים בעמותה שכפופה למשרד הביטחון וראש הממשלה והמטרה היא להשיג מידע על הנעדרים שלנו".

בשל התפקיד הרגיש של הצעירה עלו ספקולציות בנוגע למניע של התקיפה. אולם גורמים בכירים במשטרה מעריכים שמדובר באירוע על רקע פלילי ולא בגורמי חוץ שהיו מעוניינים לפגוע בצעירה. במשטרה בדקו גם אם מדובר בעובד שפוטר וניסה לנקום, אולם כיוון זה של החקירה ירד מהפרק.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ