ארבעה קטינים נעצרו בחשד שדקרו למוות צעיר ערבי בירושלים

המשטרה חושדת כי הארבעה הם שהרגו את חוסאם רווידי במרכז ירושלים לפני פחות משבועיים על רקע לאומני

הארץ
כתב ""
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ
כתב ""

משטרת ישראל חשפה היום (רביעי) את דבר מעצרם של ארבעה קטינים החשודים כי דקרו למוות צעיר ערבי ופצעו את חברו באירוע שהתרחש במרכז ירושלים ביום שישי ה-11 בפברואר. על פי החשד, ארבעת הצעירים - שני תושבי ירושלים, אחד מאיתמר וחשוד נוסף מיהודה ושומרון - בילו יחדיו במרכז ירושלים ושתו לשוכרה. על פי הערכת המשטרה, הארבעה נתקלו בשני הצעירים הערבים ותקפו אותם ללא כל התגרות מצידם.

במקום התפתחה קטטה בין שניים מהחשודים לצעירים הערבים ובמהרה הצטרפו לתקיפה שני החשודים הנוספים. במהלך העימות שלף אחד הקטינים תער ודקר למוות את אחד הצעירים הערבים, חוסאם רווידי, בן 24 מהכפר עקב.

אחד החשודים. על פי החשד הם תקפו את הצעירים הערבים ללא כל התגרות מצידם. תצלום: אמיל סלמן

קורבן התקיפה השני נפצע באורח קל, הצליח להימלט והזעיק עזרה. שוטרים שהגיעו למקום האירוע עצרו שניים מהחשודים. אחד מהעצורים אף השליך מכיסו את התער המגואל בדם. חשוד שלישי נעצר כמה ימים מאוחר יותר בישיבה בה הוא לומד. החשוד הרביעי והמרכזי בדקירה הסגיר עצמו למשטרה במחסום צה"לי לפני שלושה ימים. לחלק מהחשודים עבר פלילי של עבירות סמים והחזקת נשק.

בחקירתם במשטרה הודו החשודים במיוחס להם, אך שמרו על זכות השתיקה כשנשאלו לגבי סיבת המעשה. לפי הערכת המשטרה המניע לאירוע הוא לאומני. הפרקליטות החליטה להאשימם בהריגה.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ