אחיו של אחד "השוטרים הנוקמים" מנהריה נורה ונפצע באורח בינוני

אדם רעול פנים נכנס למשרדו של זוהר חדד במועדון נוער בעיר וירה בו. המניע עדיין לא ידוע, אך המשטרה הגבירה את האבטחה על בני משפחותיהם של השוטרים המעורבים בפרשה

ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'קי חורי

אחיו של אחד "השוטרים הנוקמים" מנהריה נורה הערב (חמישי) במשרדו ונפצע באורח בינוני. על פי חקירה ראשונית, אלמוני רעול פנים נכנס למשרדו של זוהר חדד, צלם עיתונות המשמש גם מנהל מועדון נוער מטעם העירייה, וירה בו מספר כדורים. בעת הירי במועדון, הנמצא בשכונת רגום בעיר, לא היו במקום בני נוער.

בעקבות האירוע, במשטרת המחוז הצפוני החליטו לתגבר את האבטחה המוצבת על בני משפחותיהם של "השוטרים הנוקמים".

המועדון שבו עובד חדד. תצלום: ירון קמינסקי

חדד נפגע בירכו מכדור אחד ופונה על ידי מד"א לבית החולים בנהריה. משטרת נהריה החלה לבדוק מספר כיווני חקירה, ובהם האפשרות שנורה בשל סכסוך פרטי, אולם המניע לירי עדיין לא ידוע.

חדד, בן 50, הוא אחיו של אלדד חדד - אחד השוטרים בפרשת השוטרים הנוקמים בנהריה. השוטרים יניב אשור, יוסי לוי, רמי מוסא וחדד הורשעו שהניחו בשנת 2006 מטעני חבלה מתחת למכוניתו של העבריין מיכאל מור ועל אדן חלון בבית השייך לו, כדי לנקום בו על סדרה של תקריות שבהן הושלכו רימוני יד לעבר בתי שוטרים ואישי ציבור בעיר. באוקטובר האחרון החלו הארבעה לרצות שנת מאסר בכלא השקמה.

זוהר חדד ליווה את אחיו במהלך הפרשה שהסעירה את המחוז הצפוני. בני משפחותיהם של השוטרים לא חסכו בביקורת על התנהלות המשטרה וסיפרו על אווירה של פחד שמלווה אותם מאז התפרצות הפרשה ועד היום.

קצין בכיר במחוז הצפוני אמר ל"הארץ" כי בשלב זה לא ניתן לקבוע בוודאות שיש קשר בין אירוע הירי לבין פרשת השוטרים, אולם במשטרה החליטו לא לקחת סיכון ולתגבר אבטחת בני המשפחות, בנוסף לאבטחתו של חדד עצמו בבית החולים.

הערב התייצבו שוטרים בחדר המיון ובמחלקה בה אושפז חדד. ההחלטה על תגבור האבטחה התקבלה בתום הערכת מצב שקיימו מפקד המחוז הצפוני, ניצב שמעון קורן, ומפקד מרחב גליל, תנ"צ מנחם חבר, יחד עם קצינים בכירים בתחנת נהריה ובמרחב.

יחד עם זאת, במשטרה בודקים כיווני חקירה נוספים ובין היתר נבדק אם חדד היה מעורב בסכסוך כלשהו, ללא קשר לאחיו. במשטרה ינסו במהלך סוף השבוע או בתחילת השבוע הבא לגבות את עדותו של חדד.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ