חשד: נערות סחטו מחברתן 20 אלף שקלים

אמה של הנערה בת ה-13 הגישה תלונה על גניבת 12 אלף שקל. בתום חקירה התברר כי חברותיה של הבת דחקו בה לגנוב את הכסף, ואף גנבו בעצמן

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

במשטרה חושדים כי נערה בת 13 מראשון לציון היתה נתונה לסחיטה ולאיומים מצד חברותיה בבית הספר במשך שלושה חודשים. על פי החשד, שתי נערות בנות 13 ו-16 גבו ממנה סכום מצטבר של כ-20 אף שקלים.

ביום רביעי האחרון הגיעה אמה של הנערה לתחנת משטרת ראשון לציון והתלוננה כי נגנבו ממנה 12 אלף שקלים. במהלך עדותה, סיפרה האשה כי היא חושדת שחברה של בתה מבית הספר, ששהתה במשך כמה ימים בביתם, היא זו שגנבה את הכסף. במשטרה זימנו את החברה לחקירה והיא הודתה בגניבה, אך טענה כי גנבה סכום חלקי של כ-4,000 שקלים מתוך 12 אלף השקלים שנגנבו.

חוקרי הנוער בפיקודו של פקד דוד בנו הניחו כי גם לבת יש חלק בהיעלמות הכסף, וביקשו לחקור גם אותה. במהלך החקירה היא נשברה וסיפרה כי במשך שלושה חודשים היא נסחטה על ידי אותה החברה וכן על ידי נערה נוספת בת 16 שהודתה גם היא בחלק מהמקרים שיוחסו לה.

לטענת הבת, באותה תקופה אילצו אותה שתי הבנות להביא להן כסף מזומן לבית הספר, לרכוש עבורן בגדים ונעליים ולשלם עליהן במהלך בילויים. הבנות איימו עליה כי אם היא לא תעשה כך, הן ידאגו שחבריהם יכו אותה. חוקרי המשטרה ביצעו חיפוש בבתי החשודות ומצאו פריטי לבוש רבים, בשמים ופריטים נוספים שנקנו על פי החשד מהכסף של האם המתלוננת.

"אנחנו מופתעים בכל פעם מחדש מהגיל הפוחת של הנערים ומצד שני מהחומרה במעשים שלהם", אמר פקד בנו, האחראי על החקירה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ