חשש למהומות ברהט לקראת אישום ברצח הנער

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניר יגנה

הפרקליטות תגיש הבוקר הצהרת תובע לבית המשפט השלום בבאר שבע, נגד שני הצעירים מרהט החשודים ברצח קייס אבו סיאם, בן 16, לפני כשבועיים ברהט. לדברי גורמים במשטרה, הצהרת התובע תצביע על כך ששני החשודים דקרו את קייס ושרפו את גופתו. בעוד ימים ספורים יוגש כתב האישום.

בשל האלימות וההצתות שהיו באחרונה בפרשה זו, שוטרי מרחב הנגב ומשמר הגבול נפרשו בכוחות מוגברים ברהט. על גגות הבתים בשכונה 34 בעיר, שם נמצאי בתי משפחות שני החשודים, יש תצפיתנים, והשוטרים מבצעים חיפושים בבתים בשכונה למצוא נשק.

בני המשפחה של אחד החשודים ברצח עזבו את ביתם בעיר מיד לאחר מעצרו. אבל בעקבות הצתות הבתים החליטו שלשום בני המשפחה להחזיר לעיר את הנשים והילדים בני פחות מ-17. הגברים נמצאים ביישוב סמוך לרהט.

גופתו של קייס אבו סיאם נמצאה ליד רהט, כשהיא שרופה ועליה סימני התעללות קשים. הגופה הונחה על צמיג בוער, מאחורי תחנת דלק. לפי ההערכה הנער נחטף, עבר התעללות וגופתו הוצתה.

אבי אחד החשודים אמר כי "אם הבן שלי רצח, אין לי בעיה שיהרגו אותו. שן תחת שן ועין תחת עין. אבל אסור לבני משפחתו של הנרצח, שהיה ילד טוב ושאנחנו כואבים את הירצחו, לפגוע במישהו אחר מבני משפחתנו. אם הם יפגעו במישהו נדע איך להגיב. אנחנו לא מפחדים מאף אחד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ