אישום: רצחו את קייס אבו סיאם כי רצו להסתבך בפלילים

על פי כתב האישום, שני נערים מרהט חשו טינה כלפי קייס אבו סיאם והחליטו לפגוע בו. הם קבעו אתו ליד אולם הספורט והציעו לרדת לוואדי סמוך, שם דקרו אותו ושרפו את גופתו

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניר יגנה

פרקליטות מחוז הדרום הגישה היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד שני הנערים החשודים ברצח קייס אבו סיאם, בן 16, בחודש שעבר ברהט. השניים נאשמים גם בקשירת קשר לביצוע פשע, בהשמדת ראייה ובשיבוש הליכי משפט. על פי כתב האישום, הנערים החליטו לפגוע באבו סיאם משום שחשו כלפיו טינה ובגלל רצונם להסתבך בפלילים.

מכתב האישום עולה כי השניים אמרו לחוקריהם שהם רצו להצטייר כ"רציניים", כגבריים וכמסוכנים. כמו כן, ביקשו לעזוב את בית הספר למצוינות, שבו למדו.

על פי כתב האישום, ב-16 בפברואר, בזמן שנסעו באוטובוס לבית הספר, שוחחו הנאשמים ותכננו ללכת לשחק סנוקר. אבו סיאם שמע את שיחתם והביע את רצונו להצטרף אליהם. הוא אמר שלמחרת, יוכל לשחק עמם. אז פנה אחד הנאשמים לחברו ואמר לו "זו ההזדמנות שלנו", וזאת בכוונה להוציא לפועל את התוכנית לפגוע באבו סיאם.

השניים קבעו להיפגש עם אבו סיאם, ולקראת הפגישה והצטיידו בסכינים. ביום הפגישה אבו סיאם התקשר לאחר הנאשמים ואמר לו שהוא מחכה להם במקום שקבעו, ליד אולם הספורט ברהט. הנאשם ביקש מאבו סיאם לחכות חצי שעה. על פי כתב האישום, הנערים חיכו עד לרדת החשכה כדי לבצע את תוכניתם. כאשר השניים פגשו את אבו סיאם, הם הציעו לו לרדת לוואדי סמוך והוא נענה לבקשה. לאחר שירדו לוואדי, הנאשמים דקרו אותו בפלג גופו העליון עד אשר התמוטט ומת.

על פי כתב האישום, שני הנערים החליטו לשרוף את גופתו של אבו סיאם והביאו לשם כך חומר דליק. הם סחבו את גופתו לערוץ נחל והציתו אותה. לאחר מכן נפטרו מבגדיהם, שהיו מגואלים בדם, ומן הסכינים ששימשו לרצח.

הפרקליטות מבקשת לעצור את שני הנערים עד לתום ההליכים נגדם.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ