כתב אישום נגד לוסיאן אבוטבול: ניסה לרצוח את בנו אשתו לשעבר

דודם של האחים פרנסואה ואסי מואשם כי הצמיד אקדח לראשו של בנו ולחץ על ההדק פעמיים, ללא הצלחה

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

כתב אישום בגין ניסיון רצח הוגש הבוקר (ראשון) נגד לוסיאן אבוטבול (תבל), בן למשפחת הפשע מנתניה.

אבוטבול, דודם של האחים פרנסואה ואסי, מואשם כי ניסה לרצוח את אשתו לשעבר כוכבה ואת בנו צ'רלי בנתניה לאחר שחשד כי גרושתו מנהלת רומן עם אחר וגילה כי בנו תומך באמו כלכלית. בית המשפט המחוזי האריך את מעצרו עד להודעה חדשה. בסוף החודש ידון בית המשפט בבקשת הפרקליטות לעצור את אבוטבול עד תום ההליכים.

אבוטבול בבית המשפט. תצלום: אלון רון

על פי כתב האישום, בדצמבר האחרון חשד אבוטבול, בן 65, שאשתו לשעבר מנהלת רומן עם אחר, ועל כן כלא אותה למשך חודשיים בביתה הסמוך לביתו של אבוטבול ברחוב שמואל דיין בנתניה, עד שזו עזבה לבית בנה צ'רלי. באמצע חודש פברואר הגיע אבוטבול לבית בנו כשברשותו אקדח טעון ותוך כדי ויכוח בין השניים, הצמיד את האקדח לראשו של בנו וניסה לירות, ללא הצלחה. לאחר שגם ניסיונו השני לא צלח, התערבו בני המשפחה והשתלטו עליו.

בהמשך, בעת ששהו בני המשפחה במסיבה בבית קרובי משפחה בבנימינה, התקשר אבוטבול אל גרושתו ואיים עליה שירצח אותה ולא ישאיר זכר לילדיה. על פי נוסח האיום המופיע בכתב האישום, אבוטבול איים כי הוא "יגיע למקום לפרק אותה ואת בנו, יתנקם בהם, ושהיא תלבש על ילדיה שחור". קודם הוא "יגמור עם הבן צ'רלי ואז יטפל בה", הוסיף.

האישה וילדיה נמלטו לבית אמה ברחוב הנדיב בבנימינה. אבוטבול הגיע לבית חמותו לשעבר כשאקדח טעון בידיו, תוך שהוא מנסה לפרוץ את הדלת ולירות, אך ללא הצלחה. בסופו של דבר, הצליחו בני המשפחה ליטול מידיו את האקדח.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ