אורי מסר: אשתי לא אהבה את הקשר עם אהוד אולמרט

"חשתי שמחפשים את אולמרט"

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון
ניר חסון

אורי מסר, שותפו וחברו לשעבר של ראש הממשלה אהוד אולמרט המשיך אתמול את עדותו בבית המשפט המחוזי בירושלים. מסר תקף במלים חריפות את המשטרה ואמר כי חש שמחפשים את אולמרט. "אני הרגשתי בחקירות שאני דיברתי כאילו אל הקיר. לא נעים להגיד אבל הרגשתי שמחפשים את אולמרט", אמר מסר בתחילת החקירה הנגדית על ידי סנגוריו של אולמרט. "זה התחיל בכרמיה שזה תיק שאין בו כלום. בעיני מרכז ההשקעות אין בו כלום וגם חלק מהנושא של טלנסקי, גם שם לדעתי חיפשו את אולמרט".

עוד קודם לכן חשף מסר את העובדה כי אשתו, עו"ד דידי לחמן מסר, לשעבר המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לא היתה שבעת רצון מהקשר בינו לבין אולמרט. "אתה אמרת במשטרה ?אשתי תהרוג אותי' אם תדע שאני שומר כספים עבור אולמרט. למה התכוונת?", שאל עו"ד אורי קורב, נציג הפרקליטות. "אשתי, וזה לא סוד, לא אהבה את הקשר שלי עם אולמרט ואם היא היתה יודעת שאני שומר בעבורו כספים היא לא היתה אוהבת את זה, כמו שהיא לא אהבה שאני הולך לראות אתו כדורגל", השיב מסר.

מסר שהופיע בדיון כעד תביעה, סיים אתמול את עדותו הראשית ובשבוע הבא ייחקר בידי סנגורי אולמרט ושולה זקן. עיקר עדותו נגע לכספים, כ-300 אלף דולר, שהוא החזיק במזומן בעבור אולמרט, בכספת במשרדו. מקור חלק מהכספים היה מוריס טלנסקי, ועל פי כתב האישום הם הוחזקו בכספת סודית שהוסתרה ממבקר המדינה. עורך דין אורי מסר הכחיש כי מדובר היה בכספת סודית וטען כי מדובר בכספי נאמנות חוקיים שאולמרט הפקיד אצלו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ