צעיר נורה למוות בבית קפה הומה אדם בכפר מכר

לנרצח אין עבר פלילי, אבל המשטרה מעריכה שהרצח הוא חלק ממאבק שליטה בין משפחות

ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'קי חורי

צעיר תושב הכפר מכר שליד עכו נרצח אתמול לפנות בוקר לאחר שנורה מטווח קצר בעת ששהה בבית קפה מקומי הומה אדם. במשטרה מעריכים כי הרצח נעשה כחלק ממאבקי שליטה בין משפחות, אם כי לנרצח אין עבר פלילי.

מחקירת המשטרה עולה כי עלא אבו עישה, בן 20, ישב בבית הקפה ולקראת השעה אחת לפנות בוקר הגיח לעברו אלמוני וירה בו מספר כדורים בחלק גופו העליון. העובדה שהמקום היה הומה אדם כהרגלו בסופי שבוע לא הרתיעה את הרוצח, שנמלט מהמקום.

כוחות משטרה גדולים מתחנת עכו ומרחב גליל, יחד עם כוחות הצלה, הוזעקו לזירה. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר. גופתו הועברה למכון לרופאה משפטית, וכוחות המשטרה ערכו סריקות באזור. מפקד מרחב גליל תנ"צ, מנחם חבר, הטיל את החקירה על מפלג התשאול ביחידה המרכזית במרחב גליל. עד לאתמול בערב לא נעצרו חשודים.

תושבים רבים במכר הביעו דאגה עמוקה מהמקרה וחשש שהאירוע יגרור שורה של מעשי נקם. "השימוש בנשק לפתרון סכסוכים הפך להיות שגרה לצערנו בישובים הערביים, כולל במכר, ולפעמים גם חפים מפשע משלמים ביוקר", אמר תושב הכפר שביקש להישאר בעילום שם מחשש לשלומו. "אנחנו מקווים שהמשטרה תפעל במהירות לפענחאת הרצח ותכניס כוחות למכר כדי למנוע מעשי נקם. היריות הדהדו בכל הכפר זה היה מפחיד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ