קטטות והיעדר רישיון הביאו לסגירתו של פארק נחשונית

משטרת ראש העין סגרה את הפארק למשך שבועיים, במהלכם ייצטרכו מפעיליו לתקן הליקויים

גילי כהן
גילי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי כהן
גילי כהן

פארק נחשונית הממוקם בקיבוץ נחשונים שליד ראש העין נסגר שלשום על ידי המשטרה, זאת בשל קטטות אלימות שהתרחשו במקום. כמו כן טוענים במשטרה כי לפארק אין רישיון עסק בתוקף וכי יש לתקן שורה של ליקויים במקום.

מפקד תחנת ראש העין, סגן ניצב ירון קלדס, החליט ביום שישי לסגור את פארק השעשועים בצו מנהלי למשך כשבועיים, לאחר שימוע שערך למנהל המקום. בתקופה האחרונה, לרבות בימי החג בשבוע שעבר, אירעו מספר אירועים אלימים במתחם הפארק.

במשטרת ראש העין תולים את האשמה לאלימות הגואה במתחם בכך שרבים מהמבקרים במקום מגיעים כשברשותם אלכוהול ושותים לשוכרה בעודם במתחם הפארק. יש לציין כי על פי נהלי המתחם, חל איסור להכנסת אלכוהול לתחומיו. בחלק מהקטטות שהתרחשו בשבוע האחרון בפארק נפגעו גם השוטרים שנקראו למקום כדי להפריד בין המעורבים באירועים האלימים, שאליהם נקלעו גם עוברי אורח.

את המקום הוחלט לסגור בעקבות הקטטות ואף בשל כך שלא החזיק ברישיון עסק תקף וכן משום שאינו עומד בסידורי האבטחה הנדרשים. כדי שהפארק ישוב לפעול, על בעליו לתקן את הליקויים שנמצאו במתחם ולמלא אחר התנאים והנהלים כדי להוציא רישיון עסק מלא, וזאת כדי לשמור על בטיחותם של המבלים בפארק.

פארק נחשונית מכיל פארק מוטורי עם מסלולי קארטינג ומכוניות מתנגשות, פארק הרפתקאות עם אטרקציות של קרוסלות ומתקנים לילדים וכן את "עולם המים", שכולל בריכות ומגלשות. לרוב, המקום מלא במטיילים ובמשפחות שנוהגות לפקוד את המתחם, בעיקר בימי חג.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ