יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בני זוג בני 80 נהרגו היום (שישי) בתאונת דרכים ברחוב פריימן, סמוך לאזור התעשייה המזרחי בראשון לציון כשג'יפ פגע בהם בשעה שעברו את הכביש במעבר חציה. מותה של האשה נקבע במקום. הגבר פונה לבית החולים אסף הרופא במצב אנוש כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית ומותו נקבע לאחר שמאמצי ההחייאה של הצוות הרפואי נכשלו.

מחקירה ראשונית עולה כי בני הזוג חצו את הכביש ואז הגיח נהג הג'יפ שפגע בהם עם חזית מכוניתו. כתוצאה מהפגיעה הועפו בני הזוג למרחק של כמה מטרים.

צוותי משטרת התנועה בפיקודו של רפ"ק שי מזרחי, מפקד אגף תנועה שפלה, הגיעו לזירת התאונה והחלו לתחקר את הנהג, גבר בשנות ה-30 לחייו. במהלך התחקור ניסה הנהג הפוגע לנגוח בפרצופו של מזרחי ולהכות אותו באגרופיו. שוטרים שהיו במקום התיזו לפניו גז פלפל והשתלטו עליו.

נהג הג'יפ נלקח לחקירה והובא להארכת מעצר בין השאר באשמת תקיפת שוטר. הוא נלקח לבדיקות סמים ואלכוהול על מנת להבין את המצב בו היה נתון בשעת הפגיעה.

היום הובאו למנוחות סלומון שוורץ, בן 66, בנו ארז שוורץ, בן 36, אשתו שרית בת 32, ובנם עמית, בן ה-4 שנהרגו אתמול כשמכוניתם סטתה מנתיבה והתנגשה באוטובוס בכביש הערבה. במקביל, חל שיפור קל במצבה של עפרי בת השנה, שנפצעה באורח קשה בתאונה.

מחקירת התאונה עולה כי נהגת המכונית איבדה שליטה, ירדה לשול הדרך הימני ואז סטתה בחדות שמאלה וחצתה את כל הכביש לרוחבו. בעת שחצתה את המסלול הנגדי, פגע בדופן הימני שלה אוטובוס טיולים שהיה בדרכו לאילת. מעוצמת ההתנגשות נחצתה המכונית לשני חלקים, כשהאחד מהם הועף למרחק כ-25 מטרים מהכביש הערבה והשני נותר מוטל לצד הכביש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ