11 שנות מאסר לגבר שתקף מינית ילדים בקהילה חרדית בצפון

הגבר, תושב הצפון, טען כי קורבנותיו התנהגו באופן "פתייני". השופטים: דבריו מעידים על חשיבה מעוותת

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

11 שנות מאסר בפועל נגזרו היום (שלישי) על תושב הצפון, נשוי ואב לארבעה ילדים, שהורשע בשבע עבירות מין נגד קטינים, הכוללות מעשי סדום ומעשים מגונים.

מדובר בשבעה אירועים שאירעו בקהילה חרדית סגורה בצפון בין 2007 ל-2010. הגבר תקף קטינים מהקהילה במקומות שונים - בביתו, במחסן, בבית הכנסת, בבריכה, בסאונה ובקאנטרי קלאב.

במסגרת הסדר טיעון, הנאשם הודה בין היתר שמישש ונגע בגופם של הקטינים, ביקש מהם למשש ולעסות את איבר מינו, חיכך את גופו ואיבר מינו בגופם ובאיברי מינם עד הגעתו לסיפוק מיני.

לדברי הנאשם, כפי שהם מובאים בכתב האישום, הוא נהג לבחור נערים אשר שפתם "חרגה" מהשפה הדתית המקובלת והתנהגותם היתה עם מאפיינים "פתייניים".

בתשובה לכך נכתב בפסק הדין כי "הסבריו של הנאשם, לפיהם שלחו לו הקטינים מבטים 'פתייניים' מצביעים על חשיבה מעוותת ועל הסיכון הממשי הנשקף ממנו לילדים".

עוד נאמר כי "מדובר בשורה ארוכה של מעשים קשים בקטינים, המשתייכים לקהילה חרדית סגורה. הנאשם, בשיטתיות, התעלל בגופם של אותם קטינים, השחית את תמימות ילדותם ולכן יהיו השלכות מרובות על נפשם, והתייחסות לסבלו הנפשי של קורבן עבירת מין מתעצמת כאשר מדובר בקטין".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ