דריסת שניאור חשין | חברו של טל מור נעצר בחשד לשיבוש הליכי חקירה

במשטרה חושדים כי החבר, צעיר בן 20 מהצפון, סייע למור לאחר התאונה בהסתרת הפגיעות במכונית. מעצרו של מור הוארך ב-7 ימים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה עצרה היום (חמישי) את חברו של טל מור, החשוד בדריסתו של שניאור חשין, בחשד לשיבוש הליכי חקירה. במשטרה חושדים כי החבר, צעיר בן 20 מהצפון, סייע למור לאחר התאונה בהסתרת הפגיעות במכונית.

מוקדם יותר היום הוארך מעצרו של מור בבית המשפט בפתח תקווה בשבעה ימים. זאת, למרות שבמשטרה ביקשו להאריך את מעצרו של החשוד ב-13 ימים. במשטרה עדיין מייחסים למור עבירות של הריגה, שיבוש מהלכי חקירה ונהיגה בשיכרות.

מור הגיע לאולם בית המשפט כשקרוביו יושבים באולם הדיונים. כשהבחין בקרוביו אמר לאמו "אני אוהב אותך, אל תדאגו לי, אני חזק". לכלי התקשורת אמר מור בבכי כי הוא מצטער על כל האירוע, והלוואי שהוא היה במקומו של חשין. לדבריו, הוא מוכן לקבל כל עונש שייגזר עליו.

ביום שלישי הגיעו חוקרי המשטרה לאילקה ולסקס בוטיק, הברים ברחוב דיזנגוף בתל אביב בהם בילה מור, ותחקרו את העובדים במקום. בתחילת השבוע נחקרה ר', ידידתו של מור שעובדת באחד מהברים שבו בילה. היא סיפרה כי הם התחילו את הערב במקום שבו היא עובדת כברמנית, שם שתו יחדיו. לאחר מכן עברו השניים לבר סמוך שבו המשיכו לשתות, בין השאר בירה ועראק. היא אף הוסיפה כי החשוד התנהג בצורה מוזרה שאינה אופיינית לו.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ