הוארך מעצרו של המורה לריקוד אורי עזריאל החשוד כי אנס את תלמידותיו

הוארך מעצרו של המורה לריקוד החשוד באונס ומעשים מגונים בתלמידותיו. "פחדנו להתלונן כי כולם העריצו אותו", סיפרו תלמידות

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

מעצרו של אורי עזריאל, מורה לריקודים סלוניים שנעצר בחשד לאונס ומעשים מגונים בתלמידותיו בנות 13-15, הוארך היום (רביעי) בשישה ימים. עזריאל, תושב אשקלון בן 44 הדריך ילדות ונערות באזור השפלה והדרום.

החשדות הראשוניים התעוררו שלשום, לאחר שאחת התלמידות סיפרה להוריה שבמשך תקופה ארוכה נהג המורה לגעת באיבריה המוצנעים, ואף אנס אותה. שתי בנות נוספות הצטרפו לתלונה שהגישו ההורים במשטרת רחובות, בעקבותיה פתחה המשטרה בחקירה.

במהלך חקירת המשטרה התקבלו שלוש עדויות נוספות של ילדות ונערות שסיפרו על דפוס פעולה דומה. על פי החשד, נהג המורה לקחת את הנערות ולהציע להן שיעורים פרטיים או להישאר לאחר שעות החוג לתגבור. המורה היה מספר לנערה שנשארה שבקרוב אמורה להתקיים הופעה, ועליה להתאמן יותר. בסיום אותו שיעור פרטי, היה מסיע המורה את התלמידה לביתה - אז על פי החשד היה מבצע את זממו. על פי התלונות שנאספו בידי המשטרה, המקרה הראשון אותו ציינה אחת המתלוננות אירע כבר ב-2007.

אחת הבנות סיפרה בחקירה שהמורה הצמיד אותה אליו עד שהרגישה את איבר מינו ולדבריה, "קפאה במקום". היא ניסתה לזוז, אך לטענתה, עזריאל לא הרפה וחיבק אותה חזק אף יותר.

לפי העדויות, נהג עזריאל לשלוח הודעות סמס (מסרונים) לילדות. בין השאר כתב לאחת התלמידות, בת 14, כי "אני לא רואה את חיי בלעדייך". הילדות סיפרו שהן כיבדו את עזריאל שהיה לדבריהן מורה סמכותי מאוד, והעידו כי לאחר שנפגעו היו נבוכות לספר על שקרה משום ששאר הילדים וההורים העריצו אותו על פועלו.

החשוד אף נהג לומר למתלוננות שאיתן הוא עובד באופן פרטי, ושלא יספרו זאת לאחרות כיוון שרק הטובות זוכות ל"תגבורים".

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ