שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
הארץ
עפרה אידלמן
שירות ""
הארץ
עפרה אידלמן
שירות ""

מנהלו לשעבר של בית-הספר למשחק "בית-צבי" ברמת-גן, גרי בילו, זוכה הבוקר (ראשון) מאשמת ביצוע מעשים מגונים בתלמידו לשעבר. בית משפט השלום בתל אביב קבע כי "התנהגות בילו מביכה ומיותרת, אך אינה עבירה". בילו, שפרש לאחרונה מתפקידו, הואשם לפני כשלוש שנים בביצוע עבירות מין בצעיר.

בכתב האישום נטען כי בילו ביצע בתלמיד מעשה מגונה, ודרש ממנו לעסות את גבו. בית משפט השלום בתל אביב, שקיבל את החלטת הזיכוי, קבע כי "מדובר במעשה לא ראוי ולא הולם, במיוחד כאשר מדובר במנהל בית הספר ובתלמיד. מאידך - האומנם טמון בו אלמנט מובהק של מיניות גלויה? התשובה במקרה זה אינה ברורה מאליה". בילו זוכה לאחרונה גם מביצוע עבירות מין בתלמיד נוסף.

התלמידים העידו, בין היתר, כי בילו אמר לאחד מהם "אני רוצה לגעת לך בתחת, אבל אני מפחד שתפליל אותי", ולאחר - "אם תעשה לי מסאז', אדאג לקדם אותך בבית הספר". השופטת בתיק, מרים דיסקין, קבעה כי דבריהם של השניים לקו באי-דיוקים.

בשבוע שעבר, פרש בילו מתפקידו כמנהל בית הספר למשחק לאחר 27 שנים. לאורך כל התקופה שבה שימש מנהל המוסד ידע בילו מאבקים עם ההנהלות הציבוריות של בית הספר. לפני שנתיים אף התפטרה כל ההנהלה הציבורית של בית צבי, שלא הסכימה עם דרכו הניהולית, ובכל זאת בילו נשאר בתפקיד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ