משפחת מעוז על מעצר הבן: "לא נתמוך במי שחשוד במעשה עוולה כזה"

תמר מעוז, בתם של בני הזוג נח ונורית שנרצחו על פי החשד על ידי בנם דניאל, דחתה בשם המשפחה את הדיווח לפיו הם מתכוונים להתייצב לצדו. בהודעה שפרסמה בפייסבוק היא כתבה: דניאל מסר דברים בשמנו

עוז רוזנברג
עוז רוזנברג

תמר מעוז, בתם של בני הזוג נח ונורית מעוז, פרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה הודעה מטעם בני המשפחה לפיה הם מתנערים מאחיהם דניאל, החשוד ברצח בני הזוג, ובה הם דוחים את בפרסום בערוץ 2 אמש לפיו בני המשפחה תומכים בדניאל.

"אתמול נדהמנו לגלות כי שלושה ימים לפני מעצרו בחר דניאל מעוז להתראיין ולמסור בין היתר דברים בשמנו, וזאת למרות החלטה מפורשת ומשותפת של המשפחה שלא להתראיין. לאורך השבוע האחרון התלבטנו בשאלת התמיכה בדניאל, שהפך באחת מאחינו לחשוד ברצח הורינו", כתבה תמר בפרופיל הפייסבוק שלה.

"לאור התפתחות החקירה ולאור הממצאים שהובאו בפנינו ופסיקת השופט על הארכת המעצר שלו, החלטנו כי התמיכה שניתנה על ידינו למימון עלויות הגנתו תיפסק באופן מיידי, ואף מסרנו על כך הודעה לעורך דינו", כתבה כדורסלנית נבחרת ישראל בעבר בהודעה.

"חשוב לנו להבהיר כי נוכחותנו באולם הדיונים היתה על מנת לקבל תמונה מלאה על התקדמות החקירה וההליך המשפטי בטרגדיה הנוראית שהפכה את עולמנו, ולא משום סיבה אחרת. אנו רואים בחומרה את דברי הכתב משה נוסבאום אשר ייחס לנו תמיכה או אהדה לחשוד ברצח הורינו, ללא כל שיחה או בירור העובדות עימנו".

"אנו מבקשים להביא את הודעתנו בפני הציבור באופן מיידי ולא לגרום למשפחה עוגמת נפש נוספת. המשפחה לא תמכה ולא תתמוך לעולם במי שחשוד במעשה עוולה כגון זה", כך על פי ההודעה.

פרקליטו של החשוד, עו"ד אריאל עטרי, מסר בתגובה בשם מרשו כי "אנחנו מצטערים על ההחלטה, מבינים אותה ומכבדים אותה".

אתמול הותר לפרסום כי החשוד המרכזי ברצח הכפול של נח ונורית הוא בנם הצעיר דניאל מעוז. החשוד נעצר בתל אביב ביום ראשון לפני שבוע ומאז הוא שוהה בבית המעצר בירושלים, שם מתנהלת נגדו חקירה, שעד כה הייתה סמויה. החשוד מכחיש את המיוחס לו.

במוצאי שבת ה-13.8 סמוך לשעה אחת עשרה בלילה נרצחו בני הזוג מעוז בביתם שבשכונת רמות. הגופות נמצאו רק בבוקר שלמחרת על ידי אחד מבניהם. בזירת הרצח גילתה המשטרה כי נעשה ניסיון להעלים ראיות - כמות רבה של אקונומיקה נשפכה על הגופות, ככל הנראה בניסיון לטשטש עקבות של די-אנ-איי. במשטרה מודים כי פעולות השיבוש הללו הקשו על צוות המעבדה שנשלח לזירה להתחקות אחר העקבות.

דניאל מעוז ואמו בחתונתוצילום: רפרודוקציה

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ