אישום: שני קטינים וצעיר הרגו חסר-בית ללא סיבה

השלושה, שמואשמים בהריגה, תקיפה בנסיבות מחמירות וגניבה, הודו במעשים המיוחסים להם. האירוע כולו תועד במצלמות האבטחה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

כתב אישום חמור הוגש הבוקר (שישי) בבית המשפט המחוזי בפתח תקוה נגד שלושה צעירים המואשמים בהריגתו של ולדימיר ספיבק בערב ראש השנה במתחם הבילויים בראשון לציון. מכתב האישום עולה שספיבק, חסר בית בן 47, הוכה למוות על ידי שלושת הצעירים ללא כל סיבה מיוחדת מחוץ למועדון סנוקר בעיר.

שלושת הצעירים, ביניהם שני קטינים בני 17, בילו במועדון הסנוקר באותו הלילה ושתו אלכוהול. על פי כתב האישום, ספיבק הגיע למקום בסביבות השעה 4 לפנות בוקר יחד עם חברו אולג גרוס ושניהם היו שתויים. כחצי שעה לאחר מכן יצאו שלושת הנאשמים מהמועדון והחלו להתקוטט ללא סיבה עם ספיבק וגרוס ששהו מחוץ למועדון.

זירת רצח חסר הבית בראשון לציוןצילום: בכר דודו

על פי כתב האישום, השלושה חנקו את ספיבק כשאחד אוחז בו ושניים בועטים בראשו ובשאר חלקי גופו. למרות תחנוניו של ספיבק, השלושה המשיכו במעשיהם ואף הפשיטו את השניים ושדדו מהם כסף, שרשרת וטלפון נייד.

השלושה עזבו את המקום כאשר ספיבק אינו בין החיים ואילו גרוס הושאר כשהוא פצוע באורח בינוני. האירוע כולו תועד במצלמות הווידיאו של מועדון שנמצא סמוך למקום. שלושת הצעירים הואשמו בהריגה, תקיפה בנסיבות מחמירות וגניבה. הם לא יואשמו ברצח מאחר שלא הוכח כי היתה להם כוונה לרצוח את ספיבק. במהלך החקירה השלושה הודו במעשה וכעת מבקשת הפרקליטות את הארכת מעצרם עד תום ההליכים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ