אביו של הנרצח בפיגוע ביום הנכבה שם קץ לחייו

דוד מורג, שבנו אביב נדרס בידי משאית בתל אביב לפני חמישה חודשים, הותיר מכתבים למשפחתו ולמשטרה בהם סיפר כי התקשה להתמודד עם אובדן בנו

רויטל בלומנפלד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל בלומנפלד

דוד מורג (60), אביו של אביב מורג, שנרצח בפיגוע הדריסה בדרום תל אביב ביום הנכבה לפני חמישה חודשים, שם קץ לחייו שלשום (שני) במפעל שבבעלותו באזור התעשייה בעמק חפר.

ביום הנכבה האחרון, איסלאם עיסא, בן 23 מכפר קאסם, דרס למוות את אביב מורג (29), וכמו כן ניסה לפגוע בנהגים אחרים ובהולכי רגל במספר נקודות בין מחלף מסובים ותל אביב.

מכריו ומשפחתו של מורג סיפרו אמש כי חשדם התעורר כבר לאחר שקיים שיחת טלפון לבבית עם בתו חן שלשום בערב, בניגוד לאופיו המופנם. כמו כן, מורג לא ענה לשיחות טלפון ומסרונים שנשלחו לו בשעתיים שלאחר השיחה, שלא כמנהגו. עובדיו גילו את גופתו של זמן קצר לאחר המעשה והזעיקו את משפחתו.

דוד ואביב מורג, תצלום רפרודוקציה

בנו של מורג, אביב, היה בן יחיד עם שלוש אחיות, ועבד עם אביו בעסק המשפחתי "אבקור", בו שיווקו מקררים מסחריים. "היה להם קשר נדיר" סיפרה אמש חן, בתו של דוד מורג. " כזו אהבה וחברות ושיתופיות בין אב לבן בלתי רגילה. אבל למרות זאת, לא האמנו שזה יקרה".

מכרים של בני המשפחה סיפרו אמש כי מורג "הרבה להסתגר בעצמו" מאז מות בנו ומיעט לשוחח או לשתף בתחושותיו. "לאחרונה, הוא התכנס בעצמו עוד יותר, עצר הכול בפנים", סיפר חבר קרוב של המשפחה. "הוא לא הלך לטיפולים, זו היתה תקופה מאד קשה. בעיקר בגלל החגים, שחסרונו של אביב במשפחה הורגש אף יותר".

מכרים של בני המשפחה ציינו כי בשל חזרתו בתשובה בשנים האחרונות, האמין מורג כי האמונה תחזק אותו להתמודד עם המשבר. הוא השאיר לאחר מותו מכתב למשפחתו ואף מכתב למשטרה, בהם הוא מביע את יגונו ואת הקושי שלו בחודשים האחרונים להתמודד עם האובדן הקשה. הלוויתו התקיימה אתמול.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ