בן דודו של קצב: "מעשיך הכתימו את כל המשפחה"

במכתב ששלח שחר אלון ביום שישי בלילה האשים בן דודו של הנשיא לשעבר: "גם חיינו נהרסו... המעשים וההרשעה שלך פגעו בכולנו"

רויטל בלומנפלד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל בלומנפלד

בצעד יוצא דופן ובניגוד לשתיקת בני משפחת קצב עד כה, שלח בשישי בלילה בן דודו של משה קצב, שחר אלון, מכתב גלוי לקצב, ובו הוא האשים אותו בפגיעה קשה במשפחתו: "כמו חייך, גם חיינו נהרסו מאז פרוץ הפרשה וההרשעה", כתב אלון. "כולנו, המשפחה המורחבת והמצומצמת... שבמשך שנים זוהינו כבני משפחתך בכל מקום ומקום, במקומות העבודה שלנו, בקהילות שבהן אנו חיים... הפכנו לאנשים שמצביעים עליהם ברחוב, שמדברים מאחורי גבם וכאלה שהחדר משתתק ברגע שאנחנו נכנסים אליו...המעשים שלך וההרשעה שלך הכתימו את כולנו ופגעו בכולנו".

עשו לנו לייק וקבלו אליכם את כל החדשות והעדכונים לפרופיל הפייסבוק

אלון, שחי כמה שנים בניו יורק, תיאר במכתבו את מצבה השביר של המשפחה: "המערכה המשפטית אמנם הגיעה לסיומה, אך ברצוני להביא לידיעתך שהמערכה בתוך המשפחה עדיין רותחת ומבעבעת".

הנשיא לשעבר משה קצב, לפני כשבועייםצילום: תצלום: אילן אסייג

"במשך כל שנות הפרשה אף אחד לא העז לצאת נגדך", המשיך אלון. "אני לא שולל מציאות שאולי נפל פגם מוסרי גדול וכבד במעשיך, וכי אתה ראוי לכל גינוי ציבורי ומשפחתי על הפגיעה בערכי כבוד המשפחה ועל הצער שגרמת".

תוך מודעות להשלכות המכתב, תיאר אלון את הקושי הטמון בצעד שנקט: "אני יודע שאני מסתכן בנידוי משפחתי עקב הדברים שאני מעלה, אבל בכל זאת אני קורא לך לחשוף את האמת... זוהי חובתך המוסרית והציבורית העליונה שאתה חב לנו, לכל בני המשפחה...למה זה מגיע לילדים של המשפחה שצריכים להתמודד עם השאלות וההקנטות, רק בגלל שהם נושאים את השם קצב?" הוא שאל.

ממשפחת קצב נמסר כי "למשה קצב משפחה תומכת ומחזקת, וצר לנו על הדברים הללו שנאמרים על ידי אדם שזה שנים רבות חי בניו יורק ואין למשפחה כל קשר אתו".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ