המתלונן מחה, ואישור עסקת הטיעון בתיק דומרני נדחה

בית המשפט החליט לדחות את ההחלטה ליום חמישי. המתלונן אמר על דוכן העדים כי שמע על העסקה דרך התקשורת וכי הוא מעוניין להיוועץ עם עורך דינו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בית המשפט דחה היום (שלישי) את ההחלטה לקבל את עסקת הטיעון שחתמו פרקליטיו של שלום דומרני, משה שרמן ודוד יפתח בפרקליטות מחוז דרום, עקב בקשת המתלונן להשמיע את דבריו בבית המשפט.

על דוכן העדים אמר המתלונן, ישראל מנשה בטיטוב, "אני עדיין לא יודע אם אני נגד או בעד העסקה, אבל אף אחד לא הודיע לי, שמעתי על זה דרך התקשורת, אני נפגע עבירה, ואני רוצה לשבת עם עורך הדין כדי להבין מה זה אומר".

לאחר סיום הדיון, אמר המתלונן ל"הארץ" "אני בגדול נגד העסקה, אף אחד לא הודיע לי על זה, אני מאוכזב מהפרקליטות, נתנו לי להבין שיש ראיות בתיק הזה, אני יודע שזה יפגע בי זה עניין של זמן". עוד הוסיף, "מי שנפגע מזה הכי הרבה אלה תושבי שדרות, אשר לא יזכו לסוכנות גז נוספת".

שלום דומרני צילום: קידר ניר

בחודש מארס השנה הוגש כתב אישום בגין סחיטה באיומים, הצתות והטרדת עד נגד העבריין שלום דומרני ושישה מאנשיו בפרשת הגז בשדרות. כתב האישום, אשר הוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, חושף מסכת של סחיטות והצתות שנועדו לשמור על שליטתו המלאה של דומרני, אשר נחשד כראש ארגון פשע מהמסוכנים בישראל, על שוק הגז בשדרות.

כתב האישום התבסס על חקירה מאומצת של היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית (יאל"כ), שחשפה כי אדם שהיה מעוניין להיכנס לעסקי חלוקת הגז בשדרות, היה נתון תקופה ממושכת לסחיטה ואיומים ואף להצתת רכבו מצד אנשיו של דומרני.

ביום חמישי הקרוב יקבע בית המשפט המחוזי בבאר שבע אם לקבל את עסקת הטיעון.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ