צנעני הודתה והורשעה בסחיטה באיומים

הזמרת, שצפויה לרצות כמה חודשי עבודות שירות, הודתה כי סייעה למיכאל חזן ולחבריו לפתוח חברת אמרגנות שתייצג את יוצאי התוכנית "כוכב נולד"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הסדר הטיעון בפרשת הסחיטה באיומים של האמרגן אסף אטדגי הוצג הבוקר (ראשון) בבית המשפט המחוזי בתל אביב. על פי ההסדר, אליו הגיעו פרקליטיהם של הזמרת מרגלית צנעני והעבריין מיכאל חזן, הודתה הזמרת בסחיטה באיומים וככל הנראה תרצה כמה חודשי עבודות שירות. שירות המבחן יערוך תסקיר באשר לריצוי עבודות השירות. חזן צפוי להישלח לשנת מאסר בפועל של פחות משנה.

צנעני הודתה במסגרת כתב האישום המתוקן בסחיטה באיומים של אמרגנה. בין היתר היא הודתה כי פעלה לסייע לחזן ולחבריו העבריינים לפתוח חברת אמרגנות שתייצג את יוצאי "כוכב נולד", וכי העבירה מסר לחברו של חזן, שגיב טיירי, עימו דיברה לפני התוכנית. בטיעונים לעונשו של חזן הדגיש נציג הפרקליטות כי מדובר בסחיטה ברף בינוני בלבד וכי לא בוצעו פעולות פיזיות נגד האמרגן אטדגי.

בכך תבוא לסיומה הפרשייה, שהתחילה במעצר מתוקשר של הזמרת, שהיתה נתונה במעצר מאחורי סורג ובריח במשך 17 ימים. בכתב האישום שהוגש נגד צנעני באוגוסט, מופיעים בפרטי פרטים תיאור הדרך בה סחטו חזן וצנעני את אטדגי, לאחר שבין צנעני לאטדגי התגלעה מחלוקת באשר לחלקה של הזמרת בהכנסותיו של הזמר עומר אדם, אותו ייצג אטדגי.

על פי כתב האישום צנעני החליטה לערב את חזן, כדי שישמש לה כ"גב" בהתנהלותה מול אטדגי. השניים פעלו תוך הסוואת חלקה של צנעני במעשים.

אולם בכך לא תם הקשר של צנעני עם דומרני שבתמורה לעזרתו עם אטדגי מבקש משופטת "כוכב נולד" לעזור לו בגיוס הכישרונות של התוכנית במטרה להקים חברת הפקות שדומרני יעמוד מאחוריה - אולם בחזית יעמוד מיכאל חזן. בשיחה בין השניים ציין דומרני כי "אטדגי רועד ומשלשל מפחד ולא יזוז ממטר", ומציג את תוכניתו - לפיה הוא יפדה זמרים החתומים ב"טדי הפקות", בעזרת צנעני, ויעבירם לחברה החדשה.

Read this article in English: Top Israeli singer pleads guilty to using mobsters for extortion

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ