חשד בקרית מוצקין: רצח את גרושתו והתאבד בירייה

המשטרה חושדת כי משה ג'מבר, שעבד כשומר, רצח ביריות את גרושתו אביבה והתאבד. בתם בת ה-14, ששהתה בדירה, היא שקראה למשטרה

רויטל חובל
רויטל חובל
רויטל חובל
רויטל חובל

אביבה ג'מבר, בת 45, נמצאה הלילה (ראשון) ללא רוח חיים בדירתה בקרית מוצקין. לפי החשד היא נרצחה ביריות על ידי בעלה לשעבר, משה, שירה בעצמו מיד לאחר מכן. הוא הובהל לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם מת מפצעיו.

על פי בדיקה ראשונית של המשטרה, משה ג'מבר, בן 48, עבד כשומר בחברת אבטחה והחזיק באקדח במסגרת עבודתו. לפי החשד, באקדח זה ביצע את הרצח וההתאבדות.

בני הזוג, שאינם מוכרים למשטרה, התגרשו לפני 4 שנים ובתקופה האחרונה ניסה משה לחדש את הקשר. בעת הרצח נכחו בדירה שלוש בנות מתוך ארבעת הילדים של בני הזוג (בני 22, 14, 12 ו-10). כמו כן, גם אמה של הנרצחת נכחה בדירה.

מחקירה ראשונית עולה כי הבת הקטנה של הזוג, בת 14, הזעיקה את המשטרה בשעה אחת וחצי בלילה, לאחר ששמעה יריות מחדר השינה. צוות משטרה שהגיע למקום מצא את האישה ירויה במיטתה, ולצידה בעלה לשעבר, אף הוא ירוי אך עדיין בחיים. כאמור, הוא מת מפצעיו בבית החולים.

הנרצחת, אביבה גמפר

מפקד תחנת זבולון במשטרה, ניצב משנה בני אבילה, סיפר כי "על פי עדויות ילדיהם של הזוג, בתקופה האחרונה ניסה הגרוש לחזור לזוגיות עם האישה, אולם היא דחתה את הניסיונות וסירבה לחזור. ככל הנראה הוא רצח אותה, באמצעות אקדח שהיה ברשותו מתוקף עבודתו ועל פי רישיון". לדברי אבליה, הילדים לא שמעו ויכוח בין הוריהם או צעקות קודם לכן.

דוד, בנם הבכור של הזוג וחייל משוחרר, סיפר כי בעת הרצח ישב מתחת לבניין עם חבריו. "הייתי עם חברים למטה וקיבלתי שיחת טלפון מהאחיות שלי, שצעקו וקראו לי לבוא מהר הביתה. עליתי וראיתי שאמא שלי על הרצפה ואבא שלי במיטה גוסס", סיפר. עוד סיפר כי הוריו פרודים מאז שהיה ילד קטן, אולם רק לפני ארבע שנים התגרשו באופן רשמי. אביו נישא בשנית, ולו שני ילדים נוספים. לאחרונה התגרש שוב, וניסה לחזור לאביבה. "לא היינו בקשר עם אבא רוב השנים, גם לא הייתי בקשר עם הילדים שלו. אני לא יודע עליהם. בחצי השנה האחרונה הוא נהג להגיע אלינו בסופי שבוע, אני יודע שהם דיברו על זה והוא הגיע לבקר. יותר מזה היא לא סיפרה".

דוד אמר כי אביו , שהתגורר בעפולה, לא היה אלים אך שכנים וקרובים למשפחה סיפרו כי נהג לשתות הרבה. אחיותיו של דוד שוהות עם סבתן בבית דודתם הסמוך לביתם בקרית מוצקין.


.


תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ