שישה חודשי עבודות שירות נגזרו על מרגלית צנעני

בית המשפט אישר את הסדר הטיעון עם הפרקליטות. בדיון לפני מתן גזר הדין אמרה הזמרת, שהואשמה בסחיטה באיומים: "מצטערת שהגעתי למצב הזה"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל היום (שני) את הסדר הטיעון של מרגלית צנעני וגזר עליה שישה חודשי עבודות שירות. בדיון הטיעונים לעונש שהתקיים מוקדם יותר היום אמרה צנעני: "אני מצטערת מאוד שהגעתי למצב הזה ומקווה שבית המשפט ישפוט אותי בהגינות רבה". במסגרת העסקה הורשעה צנעני בעבירת סחיטה באיומים.

בדיון ביקשה הפרקליטות לאשר את עסקת הטיעון במטרה להעביר מסר שמדובר במעשים חמורים שביצעה הנאשמת, ואין להתייחס לזהותה אלא למקרה לגופו. במהלך הדיון חזר הפרקליט על סעיפי האישום, על חלקה של מרגלית צנעני בפרשייה ועל החיבור שנוצר בינה לבין העבריינים.

מנגד טענו עורכי דינה של צנעני כי מדובר באיומים שהשמיע מיכאל חזן, נאשם נוסף בתיק, ולא צנעני עצמה. בנוסף הם טענו בדיון כי מדובר בעבירת סחיטה באיומים מהרף הנמוך ביותר.

צנעני מחייכת לצד פרקליטה ששי גז היום בבית המשפט צילום: אפלבאום תומר

בכתב האישום שהוגש נגד צנעני באוגוסט, מופיעים בפרטי פרטים תיאור הדרך בה סחטו חזן וצנעני את האמרגן אסף אטדגי, לאחר שבין צנעני לאטדגי התגלעה מחלוקת באשר לחלקה של הזמרת בהכנסותיו של הזמר עומר אדם, אותו ייצג אטדגי.

על פי כתב האישום צנעני החליטה לערב את חזן, כדי שישמש לה כ"גב" בהתנהלותה מול אטדגי. השניים פעלו תוך הסוואת חלקה של צנעני במעשים. אולם בכך לא תם הקשר של צנעני עם דומרני שבתמורה לעזרתו עם אטדגי, מבקש משופטת "כוכב נולד" לעזור לו בגיוס הכישרונות של התוכנית במטרה להקים חברת הפקות שדומרני יעמוד מאחוריה, כשבחזית יעמוד מיכאל חזן. בשיחה בין השניים ציין דומרני כי "אטדגי רועד ומשלשל מפחד ולא יזוז ממטר", ומציג את תוכניתו - לפיה הוא יפדה זמרים החתומים ב"טדי הפקות", בעזרת צנעני, ויעבירם לחברה החדשה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ