הכדור המרכזי |

לוזון נחקר שוב ועומת עם גל חצור ויריב טפר

המשטרה ערכה היום שורת עימותים בין לוזון, השופטים מאיר לוי וטפר, המכהן כיו"ר הוועדה המקצועית באיגוד השופטים בשל גרסאות שונות שמסרו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אבי לוזןן, יו"ר ההתאחדות לכדורגל התייצב גם היום (שלישי) לחקירה במחוז מרכז, במסגרת חקירת המשטרה בפרשת "הכדור המרכזי". במהלך היום הגיעו למחוז מרכז גם גל חצור, לשעבר בעלי הפועל פתח תקוה, יריב טפר, יו"ר הוועדה המקצועית באיגוד השופטים והשופט מאיר לוי. החוקרים ביצעו עימותים בין טפר ללוזון, חצור ללוזון ולאחר מכן גם בין מאיר לוי וטפר. העימות נעשה בשל גרסאות שונות שנתנו הנחקרים במהלך החקירה

בהתאחדות לכדורגל אמרו היום כי אבי לוזון פעל ונהג על פי המקובל בתוקף תפקידו כיו"ר ההתאחדות וגם במשטרה יודעים שהוא לא היה מעורב בנושא הטיית משחקים או שיבוץ שופטים.

שלשום נחקר לוזון במשך שמונה שעות, בעקבות חקירות אחרות שניהלה המשטרה בשבועות האחרונים. מפקד המחוז, ניצב בנצי סאו, אישר לחוקריו להמשיך ולעסוק בפרשה, שמתגלגלת מאז מאי 2011.

יכול עדיין לתקן את המעוות. לוזוןצילום: ניר קידר

מיד עם סיום החקירה, הגיע לוזון אל משרדי ההתאחדות באיצטדיון רמת גן והאשים כי "המשטרה פוגעת בתדמית הכדורגל הישראלי וזה כואב לי מאוד...היא מכתימה את הכדורגל וגם אותי, וזה לא במקום. אף אחד לא ילמד אותי על הגינות ויושר. כל חיי עבדתי ופעלתי כשורה. כואב לי שאני צריך להתמודד עם עננה כזו, כאשר אני יודע שהתנהלתי ללא רבב", אמר.

לוזון הוסיף כי "כואב לי הלב, כי אנחנו בהתאחדות חשים שהמשטרה מנסה ליצור תדמית שלילית לכדורגל ולי באופן אישי. לא אתן לאף אחד לפגוע בתדמית של הכדורגל ובטח לא בתדמית שלי. אני סמוך ובטוח שהמשטרה יודעת לעשות את העבודה שלה. יהיו כותרות ענק, אבל הציבור לא תמיד מקבל את התמונה האמיתית והמאוזנת. אני בטוח שהכדורגל הישראלי ייצא מחוזק בסיום החקירה. אמת יש רק אחת. אני רגוע ולא מודאג, אבל עבור כל אדם, במיוחד אנשי ציבור, אלה רגעים לא נעימים. יש לי משפחה וילדים. גם אם אתה אדם נקי וישר, לפעמים התקשורת והציבור שופטים אותך בלי קשר לאמת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ