גם עבודות השירות הפכו למופע תקשורתי לצנעני

"אני נהנית מכל שנייה, אני רוצה לעזור", אמרה הזמרת במסיבת עיתונאים לאחר שכתבים וצלמים רדפו אחריה בביה"ח שבו החלה לרצות את עונשה

רויטל בלומנפלד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטל בלומנפלד

הזמרת מרגלית צנעני (מרגול) החלה השבוע בריצוי ששת חודשי עבודות השירות שהושתו עליה כפקידה בארכיב בית החולים אסף הרופא שבצריפין. לאחר שצלמים וכתבים עקבו אחריה מדי יום בבית החולים, החליטה מרגול לכנס את כולם ולומר את דברה במסיבת עיתונאים , שארגנה הבוקר ברחבת בית החולים "אני שמחה שהגעתם", אמרה בחיוך, "התחלתי לפני שלושה ימים את מה שהושת עליי ואני נהנית מכל שנייה, אני רוצה לעזור ולעשות דברים טובים. כל מה שיוטל עליי אני אעשה את זה באהבה אמיתית - אם זה בלהגיש תה לחולה, או לעזור במחלקה האונקולוגית. אני רוצה לעזור".

כזכור, מרגול הורשעה בנובמבר האחרון בגין סחיטה באיומים של אמרגנה אסף אטדגי, ועונשה הקל הושג במסגרת עסקת טיעון, שבמסגרתה צנעני הודתה במיוחס לה. במקביל בית המשפט הרשיע גם את העבריין מיכאל חזן, מי שנחשד כשותפה של מרגול לדבר העבירה, וגזר עליו 10 חודשי מאסר בפועל. גם שמו של שלום דומרני, מי שפתח חברה לייצוג אמנים עם צנעני, שורבב לכתב אישום והוזכר בחטף לאחר תיקונו.

תחילת הפרשה שלושה חודשים לפני כן, בה הוגש כתב אישום באמצעות עורך הדין גיא גורן מפרקליטות מחוז תל אביב כנגד צנעני בתואנה כי סחטה את אמרגנה בסיוע גורמים עבריינים. צנעני הואשמה כי בשנת 2009 כשהכירה את הזמר עומר אדם בתוכנית "כוכב נולד", קישרה אותו לאמרגנה אטדגי, כשהאחרון יעביר לצנעני מחצית מ-30% רווח מהכנסותיו של הזמר הצעיר. בתחילת 2010, השניים ביקשו ליישב את המחלוקת שנתגלעה ביניהם באשר לחלוקת הרווחים ואופן ניהולו של הזמר הצעיר, בבוררות.

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ופרשנויות ישירות לפייסבוק שלכם

צנעני טענה כי אטדגי אינו מדווח בשקיפות על הכנסותיו של אדם וכי איבדה את אמונה בו. לפי כתב האישום, אטדגי מעולם לא חתם על הסכם הבוררות שנקבע להם ובעקבות זאת, פנתה צנעני לחזן "אותו הכירה כאדם המזרה אימה על סביבתו, בעל חזות והתנהלות מאיימת 'העוקר שיניים' לפרנסתו" וביקשה את עזרתו.

צנעני ביקשה שחזן יסחוט את אטדגי באיומים כדי שהיא תקבל את שארית כספי הרווחים. בתמורה, לעזרתו של חזן והעבריין דומרני, התאימה צנעני את ניקוד מתמודדי "כוכב נולד" לרצונות של חזן וחבריו וניסתה לשכנע מתמודדים לעזוב את הפקת התוכנית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ