חשד: גבר רצח את אשתו והתאבד בראשון לציון

מהחקירה עולה שהאב, יוצא אתיופיה, נעל את ילדיו בחדר האמבטיה, דקר את אשתו למוות ותלה את עצמו. הילדים הועברו לטיפול הרווחה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

חשד לרצח והתאבדות בראשון לציון: צוות מד"א שהוזעק הבוקר (שלישי) לדירה ברחוב אנילביץ' בעיר גילה גבר ואשה בשנות ה-40 לחייהם, ללא רוח חיים. רופא שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותם של הזוג.

מחקירה ראשונית עולה, כי אמש שהו בני הזוג בביתם יחד עם ילדיהם בני ה-5, 10 ו-12. בין בני הזוג פרצה מריבה, והבוקר, בעת ששני הילדים הבוגרים היו בבית, נעל אותם בחדר האמבטיה, ניגש לחדר השינה ודקר שם את אשתו. לאחר מכן תלה את עצמו.

שני הילדים שלא הצליחו לצאת מהאמבטיה צלצלו לדודם באמצעות הטלפון סלולרי, זה הגיע לבית וראה את המחזה הקשה. המשטרה העבירה את הילדים לטיפול הרווחה.

לפני כשבועיים נעצר גבר בשנות ה-50 לחייו בחשד שרצח את אשתו במהלומות אבן בביתם בצפת. לזוג ארבעה ילדים, שלושה מהם היו במוסדות חינוך בעת שעל פי החשד בוצע הרצח, אך ילדם בן ה-13 שהה בדירה בעת המעשה.

סמוך לזירת הרצח, הבוקרצילום: הדר כהן

לפני כחודש אירע מקרה דומה בקריית ארבע, כאשר תושב המקום ככל הנראה רצח את גרושתו והתאבד. המשפחה היתה מוכרת זה שנים לשירותי הרווחה ולמשטרה על רקע אלימות מתמשכת של הבעל, ובשנים האחרונות התגרשו השניים.

לפי החשד, האשה, מזל טוויטו הגיעה בלילה לדירת בעלה לשעבר גבי טוויטו, ולאחר עימות נטל טוויטו רובה אם-16 של בנו החייל, ירה בגרושתו והתאבד. הילדים שחזרו מבילוי גילו את הגופות והזעיקו את המשטרה.

בעדה האתיופית, שאליה שייכת המשפחה בה אירעו הרצח וההתאבדות היום, אירעו מקרים דומים רבים בשנים האחרונות. בראשית חודש דצמבר האחרון משה ג'מבר, בן 48, שומר בחברת אבטחה ירה למוות באשתו לשעבר אביבה, בת 45.

לפני כשנה וחצי נרצחה בפתח תקווה אלמו מסרט, בת 30, כמה שעות לאחר שהגישה תלונה נגד בעלה במשטרה. השוטרים בתחנה אמרו לה להמתין בצד וכשהבינה שאינה מקבלת טיפול הלכה לביתה. כמה שעות לאחר מכן התקבל במשטרה דיווח על הרצח. לטענת המשטרה, הם הפצירו בה שיקחו אותה לביתה עם ניידת משטרתית, אולם האישה החליטה לחזור לבד לביתה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ