המשטרה תבקש להאריך את מעצר הורי התאום שמת

בעקבות בדיקות פוליגרף שעברו בני הזוג, החליטה המשטרה להחזיר את האם למעצר. במשטרה סבורים שהבדיקות מהוות פריצת דרך בחקירה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

התפתחות בחקירת ההורים שחשודים בהריגת בנם בן הארבעה חודשים: המשטרה תבקש
מחר (ראשון) להאריך את מעצרם של האם והאב במספר ימים נוספים.

בסוף השבוע עבר האב בדיקת פוליגרף בה נשאל מספר שאלות באשר למעורבותו בתקיפת הבן והאם ידע או הבחין במישהו מבני המשפחה שמבצע טלטול או תקיפה אלימה כלפיו.
על כל השאלות השיב האב בשלילה. בשלב זה לא ברור אם תוצאות בדיקת הפוליגרף מצליחות להסיר את האב מאחריות למעשה, אולם ידוע שתוצאות הבדיקה מהוות פריצת דרך משמעותית בחקירה.

היום זימנו חוקרי המשטרה לחקירה נוספת את האם והסבתא של התינוק. האם, שנמצאת בימים אלה במעצר בית ועברה אף היא בדיקת פוליגרף שתוצאותיו בעייתיות, נחקרה במשך שעות ועומתה מול ממצאי בדיקת הפוליגרף של האב.

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ופרשנויות ישירות לפייסבוק שלכם

חוקרי המשטרה הודיעו לבני הזוג כי לבקש מחר את הארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב. החלטת המשטרה להמשיך את מעצרה של האם  נובעת, בין השאר, מהתפתחויות בחקירה וממספר פעולות מודיעיניות שביצע צוות החקירה.

למרות שהסבתא נחקרה אף היא, הוחלט בשלב זה לשחררה בתנאים מגבילים ולא להביא אותה להארכת מעצר ביחד עם ההורים. מעצר נוסף של האם ושל האב מצביע על כך שהמשטרה מבססת את הראיות שבידיה.

השבוע התיר בית משפט השלום לפרסם את תוצאות נתיחת הגופה של התינוק, שנעשתה במכון לרפואה משפטית. על פי תוצאות הנתיחה נקבע כי התינוק מת כתוצאה משברים בגולגולת. בבדיקה נמצא שהתינוק סבל ממספר שברים, והערכה היא שלא מדובר במקרה אחד שגרם לשברים, אולם נושא זה עדיין צריך להיבדק. תוצאות הנתיחה ניתנו לבית המשפט במהלך הארכת מעצרו של האב, שאחז בראשו בזמן ששמע את דברי נציג המשטרה בדיון.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ